Bugun...
Veysi Kaynak

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Ak Parti İl başkanı, Milletvekili, bir dönem adalet bakan yardımcısı ve bugün Başbakan Yardımcısı.. hizmet adamı !..

Sayın Veysi Kaynak !

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Veysi Kaynak’a bizim Kahramanmaraş olarak sahip çıkmamız gerekiyor.. Maraş milliyetçisi olma zamanı..

Belediye Başkan Yardımcılığı, Ak Parti İl Başkanlığı, Milletvekilliği, Adalet Bakan Yardımcılığı ve daha öncesi ve sonrası aramızda kavgamız olabilir..

Bir birimize girmiş olabiliriz. Ama tüm bunları bir kenara atarak, bugün Ak Parti CHP ve MHP ile diğer partiler meydanlarda nasıl bir araya geldik ise.. Sayın Başbakan Yardımcımızın yanında yer almalıyız.. bir araya gelmeliyiz ona sahip çıkmalıyız..

Geçmişe bir sünger çekerek bugün destek olmalıyız..

“Bazıları o h  oh diyerek zil takıp oynasalar da “ bizim sahip çıkmamız gerekiyor..

Cumhuriyet tarihi de ilk defa başbakan yardımcısı yakaladık ona sahip çıkmalıyız..

Mahir Ünal, Veysi Kaynak, Celalettin Güvenç isimleri, kabine ve Ak Parti yönetiminde her zaman görev alacak isimler olarak Türkiye de öne çıkıyor.. bu sebeple sahip çıkmalıyız..

O halde : Veysi Kaynak, Mahir Ünal, Celalettin Güvenç ‘e özenle sahip çıkmamız gerekiyor tabi , diğer vekillerimiz alınmasın onlarda bu ilin vekili..

Benim üzüntüm : Maraş milliyetçisi olamıyoruz..

Bizde bir söz var :” Dinime küfür eden, Müslüman biri olsa bari!” derler ya..

Bazı İnternet sitelerinde: Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak ve oğlu ile alakalı ortaya atılan iddiaların çıktısını eline alarak ona buna gösteren , sözde Ak Partilileri kınıyorum.. sadece ak partilileri değil Maraşlı olup buna sevineni kınıyorum..

Ortaya konan belgeler doğru olabilir , montaj olabilir, doğru veya yanlış her ne ise ortaya o bölgeleri atanın sorunu.. yargıya gidecektir..

Biz burada Başbakan Yardımcımızın arkasında dim dik durmamız gerekiyor..

Reis için : Dik dur eğilme bu millet seninle ! diyoruz ya !..

Veysi Kaynak: “ Dik dur eğilme Maraşlı Seninle “ diyerek destek olmamız gerekiyor..

Başbakan yardımcımıza sahip çıkmamız gerekiyor.. onu iki çakala yem etmemeliyiz..

İnternette ortamında ortaya atılan her yazı doğru değildir..

Sanal alemde bilgi kirliliği çok fazla her gördüğünüz sakallıyı dedeniz sanmayın !

Bizler Maraş milliyetçisi olalım, Başbakan Yardımcımıza, Vekillerimize , belediye başkanlarımıza, yöneticilerimize sahip çıkalım..

Değiştirme zamanı : Sandıkta olur.. bu gün bu ortamda asla olamaz !..

Bu sebeple Sayın Kaynak  : Dik dur eğilme Maraş Seninle “ diyelim..

Xxx

Buradan Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak beye seslenmek istiyorum..

Son 5 yıldan beri 1. Pareler yapı ile mücadelemiz devam ederken darbeyi gördük.. 2. Pareler yapı ve 3. Pareler yapı hızla büyümeye devam ediyor.. birde bunun üzerine tuz biber 3.5 pareler yapı çıktı haberiniz olsun..!..

FETÖ terör örgütünün okulları : Milli eğitim bakanlığına verildiği gibi, yurtları da YURTKUR ‘a yani devlette verilmelidir..  Devletin malı olmalıdır..

Bugün bakıyorum: düne kadar FETÖ  terör örgütüne yurt olarak hizmet veren binalar, 2. 3. Pareler yapının malı oluyor onların tabelaları kakılıyor.. yada vakfa veriliyor.. buda yanlış..

Bir 10 yıl sonra bunların darbe girişiminde bulunacaklar,  başarılı olamayacaklarını veya olacaklarını bugünden biz görüyoruz.. ben geliyorum diyor ama bizim hükümetimiz bunu niye görmüyor ?…

Cemaatler ve vakıflar, Yurt – Okul, Ticaret ile uğraşmaları ve büyümeleri her zaman için tehlikedir.. her zaman yeni darbenin habercisidir..

1850-1919 arasındaki Yezit Mektepleri, Yetim Haneler, Hastaneler ve Ticaret Hanelerin nasıl Osmanlı Devletini içten yıktığına iyi bakın iyi tahlil ediniz..

60 yıllık çalışma 40 yılı aktif ve FETÖ  terör örgütünün ülke kaynakları ile ülkemizi nasıl vurduğunu iyi tahlil ediniz..

Özellikle 1980 sonrası FETÖ terör örgütü yapılanması ve bugün 2. Ve 3. Pareler yapının 200’e yakın şirket 40 küsür dernek, holding ve inanılmaz bir para akışı ile FETÖ terör örgütün boşluğunu nasıl doldurduğunu iyi görünüz.. bağırarak ben geliyorum diyor..

Cemaat ve Vakfı, ülkemiz içinde örgütlenen yeni yapıların mal varlıklarına da el konarak bağlantılı şirketlerinin tüm mal varlıklarına el konarak devletin malı olmalı..

Biz bugünden bunu göremezse “Millet bizi af etsin “ sözü bizi kurtarmaz 10 yıl sonra yeni darbe kapıya dayanır !.. ayak seslerini duyuyorum..

Devletsiz millet olamaz,

Devletimize sahip çıkmalıyız, Başkomutanımıza sahip çıkmalıyız, ancak yapılan uyarıları da göz önüne almamız gerekir.. bunlar bizden zarar gelmez mantığını bir kenara atmamız gerekir..

FETÖ okullarına, dershanelerine yardım eden , onları yürüten insanların hepsi bizdendi ama işin başındaki hain bizden değil CİA – İsraillin köpeği idi.. biz bunu 1984 de öğrenmiştik, peki bugün 2.3 pareler yapının başındaki kimden ?..

Yarında Ah vah dersek bir işe yaramaz.. Cemaat Başkanımız Mehmet Görmez, İl imamımız müftümüz, mahalle imamımız ise Caminin imamı, ben gerisini tanımıyorum, devletimizde tanımamalı..!

İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ8 + 7 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI