Reklam
Bugun...
“ TÜRKİYE’Yİ BAŞLARINA YIKACAĞIM! “

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Bu hain sözler Fetö terör örgütünün ABD yaşayan şerefsiz üst kalının maşası Fetullah Gülen’e ait ve Tarih ise 14 Ağustos 2016 olarak bugünden gösteriyor adı şerefsiz köpek..

Ak Partinin kuruluş tarihi olan 14 Ağustos da Türkiye en büyük darbeyi yapacağını açık ve net olarak çıktığı batı da ki yandaş televizyon kanallarında çekinmeden söyleyerek Türkiye’yi tehdit ediyor.. etmeye devam ediyor.. uyanın uyanın !.. Türkiye’yi başımıza yıkacakmış ?..

Dün akşam CNN Türk de canlı yayında Başbakan Binali Yıldırım: “ evet sürekli tehdit alıyoruz ama gerekli tedbirlerimizde alıyoruz,” dedi.. ve doğruladı.. Başbakan doğruladı ama 15 Temmuz Darbe girişimi de olduğu gibi yine büyük görev halka düşüyor..!

Gezi Parkı olayı : Bir darbe girişimi idi.. başarısız oldu..

17-25 Aralık bir darbe girişimi idi.. yargı darbesini yapamadılar Reis dik durunca projeleri alt üstü oldu.. Ayakkabı kutusundan oy çıkar sandılar çıkmadı..

CHP ve MHP de ki kaset olayları : Darbe girişimi için muhalefeti yok etmekti kısmen başarılı oldular.. o gün bunun FETÖ’ün yaptığına inanmayan iki partimiz bugün aaaa diyor.. özellikle dün Deniz Baykal’a yapılan oyun ortaya çıkınca Aaaaaa demeye başladılar..

15 Temmuz 2016 günü ise eli kanlı nasıl bir terör örgütü olduklarını bir kere daha dünyaya açık ve net gösterdiler.. Muhsin Yazıcıoğlu cinayeti, Kaset komplosu ortaya çıktı..

Başta Almanya ve ABD olmak üzere AB ülkelerinin neredeyse tamamına yakını Darbecilerin yanında yer alması çok manidardır.. Televizyon kanallarında Fetullah Gülen şerefsizi ile röportajlar yapıyorlar.. Türkiye de ki FETÖ’culara mesaj gönderiyorlar..

15 Temmuz 2016 gününden bu güne 18 gün geçti halen bunlar darbecilerin yanında yer alıyorlar.. Darbecileri destekliyorlar.. buraya çok dikkat ediniz..! Batı Darbenin yanında ..!

FETÖ’nun 14 Ağustos 2016 Pazar günü veya öne çeke bilirler.. Darbe planının bir bölümü bazı darbeci subayları ifadeleri üzerinde çıkan belgelerle ortaya çıktı.. Bu başbakanımıza soruldu doğruladı.. Tedbirimizi alıyoruz.. dedi ..

Aman dikkat diyorum: 1 Türkiye de artık asker veya polis yada başka unsurlar tarafından silahlı darbe dönemi kapandı.. Ancak- terör saldırısı ve işgal planı var..!

İkincisi: halkımız dik durdu.. şimdi 2. Oyunları : halkı etnik kökenleri bakımından bir birine düşürme.. Polis – Askeri bir birine düşürme planı var..

Bir kışlanın kapısında : Asker üniforması giyen bir hain FETÖ’cu polisi şehit ederek, askeri birliğe kaçarak, Polis- halk asker çatışması ortaya çıkaracak planları var..

Açık bir kadın: Çarşaflı bir kadını vurarak, açık kapalı, dindar değil halk çatışması çıkarma projesi var.. tersi de olabilir..

Atatürk büstlerine saldırı düzenleyerek: Cumhuriyetçi- Laik değil arasında halk çatışması projesi var.. Ak Parti- MHP ve CHP yada diğer partilerden bir partiye saldırı düzenleyerek birliğimiz bozmak için siyasi kavga çıkarma projesi var..

Siyasi Partilerin il başkanlarını, Belediye Başkanlarını karşıt görüşlü partiliye öldürterek siyasi çatışma projesi halk isyanı, iç savaş projesi var..

Yine : asker veya polis kıyafetli FETÖ’cu şerefsiz, her şehirde önde gelen sivil toplum kuruluşu başkanlarını, gazetecileri, vali, belediye başkanı ses getirecek kim varsa bunlara suikast yaparak halk ayaklanması yapacak.. FETÖ terör örgütü üyesi, veya eski Zaman Gazetesi alanlar, Derneklerine üye olanlarla halkı karşı karşıya getirmeyi planlıyorlar..

Şerefli Türk Askeri : Bu projelerine tehdit unsuru görülüyor ve proje..

TÜRK SİLAHLI KUVVETLERİ ŞEREFLİDİR..

Son dönemde: halkın arasındaki FETÖ terör örgütü yandaşları veya ahmaklar.. halkı kandırmak için : Peygamber ocağı dediğimiz, Mehmetçik dediğimiz göz bebeğimiz ordumuza karşı bir kampanyası var sakın kanmayın.. halkın içinde bunu duyuyorum, Ahmakları kandırıyorlar.. TSK bizim göz bebeğimiz..

TSK içindeki şerefsiz sayısı ordunun genel yapası için de yüzde 1.5 çıktı ve onunda tamamına yakını temizlendi.. temiz şerefli ordu mensubumuz yüzde 98,5 olup aman sapla samanı bir birine karıştırmayalım.. rakamlara dikkat ediniz.. oyuna gelmeyin asker bizim askerimiz.. askerimiz güçlü olmak zorunda savaşa hazır olmak zorunda..

Darbe planını son kısmı : hani bize inanmayan, bu darbe değil diyen, darbecilere yandaş olan ABD veya AB ülkeleri diğerleri, Türk ordusunu lav etmeyi planlıyor.. Ordusu olmayan bir millet olmaz.. Türk Silahlı Kuvvetlerimiz Savaşa hazır halde beklemesi gerekiyor..

Biz aç duralım ama ordumuz dik dursun, ordusu olmayan millet olamaz !..

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin dün gurup toplantısında söylediği gibi: PKK ve FETÖ terör örgütüne karşı top yekûn bir savaş yapmamız gerekiyor.. PKK’nın son silahlı teröristinin kolu kırılıncaya kadar savaşmamız gerekiyor ki gerekirse seferberlik ilan ederek yeniden askerimizi güçlendirerek vatan topraklarını baştan aşağı taramamız gerekiyor..

Aman dikkat diyorum: Bugünden başlayarak 15 Ağustos’a kadar gözünüzün önünde bir çarşaflı kadın, bir açık kadını vursa veya tersi olsa, yada bir asker kıyafetli bir terörist bir polisi gözünüzün önünde vursa, yada tersi olsa sakın kalyana gelmeyin ! sakın oyuna gelmeyin son plan bu ! aman dikkat diyorum..

Batı ülkeleri Türkiye de iç savaş çıkarsa : işgal etmeye hazırlanıyor oyunun bir parçası bu onun içinde ordumuz birinci planda ki hedef bunu iyi bilin..!

Her şey gözünüzün önünde bile olsa : Sabırla durup bekleyin.. sonucu bakın, işi hükümette bırakın.. oyuna gelmeyin !..

Planın son bölümü : Türk Silahlı Kuvvetlerini ortadan kaldırmaya yönetil darbe girişimi ve sonra dış güçlerin saldırısına maruz kalacağız aman dikkat ordumuza, Polisimize sahip çıkalım.. Polis de TSK bizim göz bebeğimiz vatan savunması askersiz olmaz !..

Başbakanımız Binali Yıldırım da bu konunun doğruluğunu söyledi ve tedbirlerini aldıklarını söylese de : halk olarak bize de büyük görev düşüyor.. Cumhurbaşkanımız, Başkomutanımız söyledi ya : “ Halkın gücünün üstünde bir güç yoktur” biz gücümüzü devletimizin yanında yer alarak AB ve ABD başta olmak üzere dış güçlere karşı kullanalım.. bugün birlik günün bugün beraber olma günü, Birliğimizi bozmayalım..

İyi günler..





YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ



5 + 8 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI