Bugun...
TERÖRİST SÖYLÜYOR DA İNANANI GETİR !..

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Hani o tutuklu gazeteci yazmıştı ya : “ PKK’lılar doğaya saygılı, dağlarda yere sigara izmariti bile atmıyorlar !” ama kadın , çocuk genç yaşlı demeden herkesi öldüren o hainler için övgüler yağdırmıştı..

    Yıllardır PKK’yı besleyen AB ülkeleri

    Onların Kürtlerle işi yok, onlar Türkiye’nin doğusundan toprak koparmak için etnik kimlik kullanıyorlar.. Kürt hakları diyorlar ama yarın ilk öldürecekleri de kürtler olacaktır. Çünkü bu bir haçlı seferi !..

    Şırnak'ta Yakalanan 2 YPG'li Çek Vatandaşı Çıktı: Bizi Almanlar ve Fransızlar Eğitti! PKK ve YPG de üst düzey yöneticiler AB askerleri diyorlar..

     Ben demiyorum: Teröristler, "Fransız lejyon kamplarında ve Alman Özel Kuvvetleri'nde özel olarak eğitildik." Diyorlar ister inanın ister inanmayın !..

     Şırnak Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri tarafından düzenlenen operasyonla Çek Cumhuriyeti vatandaşı iki YPG militanı kıskıvrak yakalandı. Teröristlerin "Serxwebun Botan" kod adlı Miroslav Farkas ile "Zelane Botan" kod adlı kadın terörist Marketa Vselichova oldukları belirlendi.

     Hani sözüm onlara : Kürtlerin hakkı diyerek Kandili – Kuzey Irak ve İran’ı mesken tutan PKK birleşmiş milletler gibi olduğunu hep söylüyorlar ya ! kim söylüyor örgütten kaçarak Türk Silahlı Kuvvetlerine sığınan teröristler üst düzey yöneticiler yabancı diyorlar..

     Bunun söyleyenler bizdendi.. Bugün işte bunun gerçek yüzü :

     Keskin nişancı ve insan avlamak için örgüte katılan erkek terörist Miroslav Farkas  ,Orgütte adam sağlayan manken suratlı Kadın terörist Marketa Vselichova, polise verdikleri ifadelerinde :   Fransız lejyon kamplarında ve Alman Özel Kuvvetleri'nde YPG saflarında çatışmaları için eğitildiklerini itiraf eden teröristler, Suriye'de Fransız lejyonerler, Alman Özel Kuvvetleri'nden ve Amerikan Özel Birlikleri'nden çok sayıda asker gördüklerini ve birlikte çatışmaya girdiklerini söylediler.

     İşte size gereken cevap:

     Türkiye haçlılarla savaşıyor..

      PKK diye bir örgüt yok ! Karşımızda haçlı AB askerleri ve ruhi dengesi bozuk teröristler var.. Güneydoğu da yaşayan Kürt vatandaşlarımız artık uyanın !

      PKK- HDP veya Başka bir teşkilat gibi görülen Kürt halkı diyen tüm örgütlerin arkasında AB ülkeleri var ve batı var Türkiye’yi bölmek istiyorlar..

      Güneydoğu da petrol var, Bakır var, Demir var, her türlü maden var meselenin altında yatan gerçek bu, bu bölgeyi ele geçirseler ilk öldürecekleri kişiler sizlersiniz.. bunu görün artık..

     Gerçek bu : Militanların terör örgütü YPG'ye silah üstü termal dürbün ve sağlık malzemeleri temin etmek için Avrupa'ya gitmeye çalıştıkları belirlendi. Terör örgütü YPG'li 2 militanın Şırnak'a geleceği bilgisi üzerine şahıslara yönelik operasyon gerçekleştirildi. Çek Cumhuriyeti vatandaşı "Serxwebun Botan" kod adlı Miroslav Farkas ile "Zelane Botan" kod adlı kadın terörist Marketa Vselichova sınırı geçerken yakalandı.

      Emniyette ifadeleri alınan yabancı teröristler YPG ile olan bağlarını itiraf ederken, YPG'ye verilen dış destekle ilgili de önemli bilgiler verdiler. Terörist Miroslav Farkas, 2015'ten bu yana terör örgütü saflarında yer aldığını itiraf etti. Avrupa'ya silah üstü termal dürbün ve sağlık ekipmanı temin etmek için giderken yakalandıklarını söyleyen Farkas, terör örgütü YPG saflarında keskin nişancı tüfeği kullandığını söyledi. Kadın terörist Marketa Vslichova ise örgüt adına Avrupa-Suriye arasında lojistik, sağlık ve eleman temini gibi faaliyetlerde bulunduğunu itiraf etti.

    PKK ve YPG diğer terör örgütleri ile ilgili yapılanma ve yabancıların yönetimindeki gerçekleri gün yüzüne seren iki teröristin söyledikleri aslında bilinen bir gerçek ama Türkiye de özellikle güneydoğu da bunan kürt kökenli vatandaşların inanması gerekiyor..

    PKK dediğimiz terör örgütü ve onun siyasi uzantısı HDP veya diğer kollarının kürtlerin hakkını arama gibi bir dertleri yok..

    Haçlıların kucağına oturan FETO gibi onlarda AB hizmet ediyorlar..

    Hedef de Güneydoğu daki Petrol yatakları, Bakır Yatakları, Demir, Çelik ve Su Kaynakları bulunmaktadır..

    Türkiye Cumhuriyeti Devleti : Güneydoğu da haçlılarla 40 yıldan beri savaş veriyor.., HDP’li belediyelerde Türkiye Cumhuriyeti Devleti Belediyesi yazısı silinmesi ve Kürtçe yada Ermenice yazılmasının altında yatan gerçekte bu !

     AB ülkeleri ile Ermenilerde buradan hak isteyecekler bu sebeple Belediye isimleri Ermenice yazılmaktadır..

     İnşallah ataması yapılan Kayyum : T.C. Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanlığı yazısını veya diğer belediyelerin yazısını Türkçe ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti diye yazar diye bekliyoruz..

      Yoksa yarın bir gün Ermeniler : bu belediyeler bizim diye sahip çıkacaklar..

      Maalesef gerçek bu gittim gördüm: Güneydoğu da Bayrağımız ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti yazımız indirilmiştir..

      Polis, Asker ve Kaymakamlık veya Valiliklerde Bayrağımız ve T.C yazısı kalmıştır.. o bayrak yeniden yerine konmalıdır.. Türkiye Cumhuriyeti Devleti yazısı Türkçe olarak yazılmalıdır..

      40 yıldır biz söyledik inanmadılar, Tröstlerin söylediklerine inanınlar mı ?  bilemiyorum

      İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ4 + 1 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI