Reklam
Bugun...
Suriyeli meselesi

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Bu filmi yeni izledik !

     CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu “Adaletsizlik” için dürüşüne devam ederken, etrafına bakıyoruz: HDP ve Terör örgütü yandaşları var.. Maşallah kol kola yürüyorlar..

     Mardin Büyükşehir eski başkanı Ahmet Türk’ü Cezaevinden hasta raporu ile çıkmıştı. İyileşmiş koşar adım Kılıçdaroğlu peşinden koşuyor..

     HDP Vekili Celal Doğan ve diğer vekiller, terör örgütleri üyeleri Kılıçdaroğlu ile kol kola, CHP’liyim diyen herkese soruyorum: Ulu Önder Mustafa Kemal’in partisi bu hale mi ? düşecekti ?.. Terör örgütleri ile kol kola gitmek CHP’ye yakışıyor mu ?

     9 Temmuz 2017 Pazar günü CHP İstanbul da miting yaparak yürümeyi bitirerek artık uçağa binecek.. otomobile binecek ama büyük provokasyonlar var aman dikkat diyorum..

     Ancak : Ankara dan İstanbul’a kadar gerekli desteği görmedi, geçtiği her yerde vatandaşlar yuhaladı.. yolları trafiğe kapatarak vatandaşa çile yaşatan CHP ‘in başındaki adam bu partiye yakışmıyor, Atatürk ‘ün partisine hiç yakışmıyor..! CHP’liler acil kongreye gitmeliler..

    Neyse bu ayrı bir konu:

    15 Temmuz 2017 gününe Türkiye Provokasyonlarla bölmek parçalamak istiyorlar.. baş aktör, CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu seçildi.. Terör örgütleri Kılıçdaroğlu ile kol kola İstanbul karıştırmak için yürümeye bugünden devam edecekler..  Hedefleri İstanbul’a yürüyerek gelen 10 milyon insandı ve iç savaş çıkarmaktı olmadı..!

    15 Temmuz hedefi Türkiye 7 parçaya bölmekti.. bunu yapamadılar.. bugün hedefleri ise 3 parçaya bölmektir.. bu sebeple CHP den hayır gelmedi şimdi sırada Suriyeliler var..!

    CHP ve sözde adalet yürüyüşü tutmadı..

    Şimdi ise : Suriyeli oyununu başımıza sarmaya çalışıyorlar..

    Sakarya da Suriyeli hamile kadına önce tevcüz edip sonra başını taşla ezerek ve oğlunu boğarak öldüren iki caniinin ifadelerinde ve olayın oluş bizimi ile arkasında FETÖ görülmektedir.. Türk halkının 3 milyon Suriyeliye 6 yıldan beri baktığını bu iki hain bir günde boşa çıkardı.. Bizi dünyaya rezil ettiler.. hain evlatlar..

    Malatya da Zirve Yayın Evi Cinayeti, Hırant Dik Cinayeti, Üzeyir Gari Cinayeti, Trabzon da Rahibelerin öldürülmesi cinayeti , Muhsin Yazıcıoğlu Cinayeti gibi bu olayın arkasında da FETÖ var ve 15 Temmuz’a kadar bu gibi cinayetlerin devam edeceği bildiriliyor..

     6 -7 yıl önce Suriye de iç savaş çıkacağı belli olunca, Zengin Suriyeliler, Gaziantep, Kilis, Hatay, Osmaniye, Adana, Mersin, Kahramanmaraş’tan ev kiralamışlar ailelerini buraya getirerek yaşamaya başlamışlardı..

     Güzel para harcıyorlardı.. Özellikle lokantalarımız dolup taşıyordu.. sürekli otellerde kalanlar ise otellerin doluluk oranını yüzde yüz etmişlerdi..

     Esnafın yüzü gülmüş, herkes para kazanıyordu..

     Sonra : bir dedi kodu, “ Suriyeliler Türk kadına tecavüz ederek öldürmüş müş müş” Gazeteci olarak koşar gideriz, araştırız aslı astarı yok.. kocaman bir yalan..

     Ertesi gün bir dedi kodu: “Suriyeliler esnafı dövüp öldürüp parasını almış mış mış “ koşar gideriz haber yapacağız diye , kocaman bir yalan çıkar.. altı yok astarı yok.. ama bu dilden dile yayılarak bir yalan furyası öfkesi başlamıştı..

    Bir gün bir telefon Namık Kemal Mahallesinde ülkücü gençlere bedava içki dağıtıyorlar diye , olayı görmeye başladım. O tarihde ilk aradığım Ak Parti İl Başkanı  Metin Doğan, Valiyi, Emniyet Müdürünü telefon ile arayarak uyardım ama geç kalmıştık, bu dedi kodularla dolan halk Suriyeli vatandaşlara saldırmaya başladı.. Bedava içkiyi içen birer Kahraman edası ile saldırıya geçmişti..

     Provokasyon hedefine ulaştı.. Bankada 100 bin doları olan’a Almanya başta olmak üzere AB ülkeleri oturum verdi. Zengin Suriyelilerin tamamı AB ülkelerine gittiler.. Nisan ayında Almanya Biremer’e gittiğimde orada Suriye çarşısı kurulduğunu gördüm ve bizim buradan giden Zengin Suriyeliler orada yaşıyor..

     160 ülkede faaliyet gösteren FETÖ ölmedi.. dim dik ayak da ve Önce CHP ve Terör örgütleri ile Türkiye karıştırma çalıştı.. Ankara Güven Parkdan İstanbul ‘a kadar gerekli başarı gösterilemedi..

     4 yıl önce olduğu gibi izlinmiş olan  film sahneye koydular.. yalınız bu defa film tersten gösteriliyor ve saldıran , Suriyeliler değil, Türkler.. 15 Temmuz ‘a kadar Türklerin Suriyelileri öldürmesi vakası artması bekleniyor.. seçilen imamları var FETÖ ‘un..

     Buradaki amaç 3 milyon Suriyeli vatandaşı çatışmaya sokmak ve provokatörleri ile ortalığı kan gölüne çevirmek .. olmazsa CHP ile olsun Suriyeli’lerle diyorlar..

     Kobani, Gezi Parkı ve 4 yıl önceki Suriyeli olayları neyse bugün de aynı oyunu oynuyorlar.. Suriyeliler de tutmazsa, Kürt – Türk meselesini kaşımayı planlıyorlar..

    Hamburg da ki sokak olayları ne ise bugün de Türkiye de aynı olayları çıkarmaya çalışanlar var, Terörün dini imanı yok, terörün bildiği tek şey var, öldürmek, yakmak, yıkmak, yok etmek bu sebeple herkesin dikkatli olması ve sağ duyu ile olaylara karışmaması gerekir..

    80 Milyon ve 3 Milyon da Suriyeli 83 milyon kardeş olduğumuzu 15 Temmuz ‘a kadar unutmayalım, herkes bir birine biz 83 milyon kardeşiz desin lütfen..

    Ülkemiz ateş çemberinden geçiyor aman dikkat , Suriyeli kardeşlerimize bugün her zamankinden daha çok sahip çıkalım, çünkü hainler bir sizden bir bizden yaparak, bizi bir birimize düşürmenin projesini devreye koydular.. aman dikkat diyorum..

     İyi günler

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 4 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI