Reklam
Bugun...
Seri Katil ve 2017’ye Merhaba

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Bir defa önce bu olayın adını doğru koyalım: İstanbul de bir gece kulübüne yapılan bir terör öğlemi değil, bir cinayet ve seri katil olayıdır.. Arkasında ise İstihbarat örgütleri vardır..

    IŞID Suriye de insanları yan yana dizerek  öldürdüğü görüntülerini 5 yıldır izliyoruz.... Çocukları adam öldürme eğitimi vermek için gerçek insanları öldürten terör örgütü görüntülerini ibretle izleye geldik..

    PKK – FETÖ – PYD ve diğer terör örgütlerinin arkasında kim var ? batı ve İstihbarat örgütleri.. bunu Türkiye de ve dünyada bilmeyen var mı ?...

    CİA ve diğer istihbarat örgütlerinin gelişmekte olan ülkelerde yetiştirdiği seri katiller.. her yerde ortaya çıkıyor.. bir yerde silahlı bir yerde kamyon cinayeti ile..

    Bu arada bu terör örgütü içinde iyi eğitim alan, bugüne kadar binlerce kişiyi gözünü kırpmadan eğitim amaçlı öldüren seri katiller her ülkede her yerde ortaya çıka bilir..

    İşte bu o katillerden biri.. İstanbul da sahneye çıktı.. görevini yaptı ve kaçıp gitti..

    Sevgili okurlarım:

    31 Aralık 2016 Cumartesi günü akşam herkes gibi, akşam evime gittim..

    Aylık alış veriş için ailece  markette gittik.. saat 22 00 gibi eve geldim, sonra , Yatsı namazını kılarak yattım.. uyudum.. bizim yıl başı ile bir alıp veremediğimiz yok, hesap açtırmadım..!

    Gece saat 02 00 gibi uyandım, lavaboya gittim, sonra biraz daha uyudum, saat 06 00 da uyandım.. sabah namazı hazırlığı yaptım.. Televizyonu açtığımda ise “İstanbul da terör saldırısı 35 ölü “ haberini gördüm.. son dakika diye veriyordu..

     2017 yılının ilk günü sabaha gözlerimizi terör saldırısı ile açtık.. 2017 merhaba dedik.. ama olayın bana terör olayı olmadığını gösterdiğini gördüm..

     Pazar günü tüm olup bitenleri televizyon dan takip ettim..

     40 yıllık gazetecilik mesleğimizde : cinayetler, katiller, kiralık katiller gördüm ama bu kadarı ancak filmlerde ve seri katillerde olur..! CİA filmlerinde olur..

     CİA ve diğer istihbarat örgütlerinin yaptığı böylesi cinayetlerde.. bir A planı, bir B planı, bir C planı olur..

     A planı : öldür ve kayıplara karış !..

     B planı : öldür, güvenlik güçleri ile çatışarak kaç..

     C planı: öldür, güvenlik güçleri ile çatışarak öl ama sır verme !. teslim olma..!

     Bu cinayette bu gözle baktığımız zaman: A Planı başarı ile uygulandığını görüyoruz..

     B-C planına gerek kalmadı..!

     Polis müdürleri, Cinayet Bürosu müdürleri ekipleri çok iyi bilirler.. adam ne kadar kızsa bile ne kadar usta bir katil olsa bile bunun kadir seri hareket edemez..

     Bir bu gece kulübünün bir benzeri başka bir yerde yapılarak: yüzlerce defa orada bu saldırının eğitimini aldığını görüyorum..

     Araç’tan iniyor, silahını çekiyor, seriye alarak ateş ederek polisi ve güvenlik görevlilerini etkisiz hale getirerek, içeri giriyor, 2,5 dakika da 180 mermiyi sıkarak, silahını yere atıyor, üzerini değişerek kapıdan kaçmaya çalışan müşterilerle birlikte çıkarak bir taksiye binin çekip gidiyor..

     Bir defa kullanılan mermiler özel, yani her yerde bulunan markette satılan mermi değil..

     İkincisi : Suç aleti silahı atarak, seri şekilde üzerini değiştirmesi de ne kadar eğitimli olduğunu görüyoruz..

     Herkes gibi bağırarak kaçıp gidiyor..

     200 metre yan tarafında özel harekat polis merkezi var, oradan polislerin geleceğini bildiği için 2.5 dakika da 180 mermiyi sıkarak görevini tamamlıyor ve kaçıp gidiyor..

     Burası için belki bir yıl süre ile eğitim aldığını sanıyorum..

     Son 10 gün içinde bir çok defa olay yerinde inceleme yaptığını sanıyorum..

     Ülkeye nereden girdiği, ve nasıl kaçtığı önümüzdeki günlerde netleşecektir..

     Ancak : yakalanması çok zor ihtimal !

     Çünkü : Bu planı yapanlar, yurt dışına aynı saatlerde kaçışını da hesaba katmışlardır..

     01 18 gibi meydana gelen olaydan sonra en geç saat 03 00 de bu seri katil Türkiye den ayrıldığını düşünüyorum..

     12 Eylül 1980 de ABD’liler ,” Türkiye de bizim çocuklar kazandı” demişti.. 15 Temmuz 2016 da ise Bizim çocuklar beceremedi dediğini, Irak’ da , Libya da Mısır da Bizim Çocuklar kazandı diyen CİA olduğunu hepimiz biliyoruz..

     ABD yeni başkanı Donald Trump ,” Benim dönemimde darbe olmayacak” kimsenin iç işlerine karışmayacağız mesajı ve giderayak ülkemizdeki terör eylemlerinin arkasında yatan gerçeklere doğru bakmak gerekiyor..

     Yeni yılın ilk saatlerinde İstanbul kana bulayan 39 kişinin ölümü 65 kişinin yaralanması olayında ki gerçek: Terör mü ? yoksa İstihbarat örgütlerinin bir cinayetimi.. ?

     Benim gördüğüm : “Bizim çocuklar beceremedi !” sözünün intikamı gibi duruyor.. böyle profesyonel terörist olamaz.. çünkü hiçbir terörist bu kadar uzun yaşamaz !..

     Son sözüm: adı Türk, T.C. vatandaşı görünüşte bizden biri gibi, “Benim oyum onların oyu ile bir olamaz !” diyen zihniyet dün yine Müslümanlara saldırarak Gavur – Müslüman- Alevi-Sünni – İslam – Hristiyan ayrımı yaparak ülkemize saldırıya geçtiğini gördük..

     Aman diyorum , uyanık olun oyuna gelmeyin..

     Seri katille 2017 merhaba dedik..

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ9 + 3 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI