Reklam
Bugun...
Seçime Ramak kala !..

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


     1 Kasım 2015 Pazar gününe sayılı günler kaldı..

     7 Haziran 2015 seçimleri öncesinde :” Hedef HDP Barajı aşması idi..

     1 Kasım 2015 seçimlerinde ise : hedef Ak Partinin tek başına iktidara gelmemesi..

     İhanet şebekesi : HDP unuttu hedefinde hükümet var..

     Ellerinde malzeme kalmayınca : “ Ak Parti tek başına hükümette gelemez” sloganı ile bir yandan oy toplamayı düşünürken, 1 Kasım sonrası ise : Herkes ak parti ile hükümet kura bileceğini söyleyerek vatandaşın havasını almaya çalışıyorlar..

     Oysa vatandaş : 1 Kasım da tek başına bir iktidar ve güven ortamı, ekonominin canlanması, istikrarın gelmesini istiyor..

     Daha önce de çok defa yazdım: 1 Kasım da tek başına bir iktidar çıkmaz ise , herkesi zor günler bekliyor.. gemi batarsa hep beraber batarız..

     Az malı olanın azı gider çok olanın çok malı gider: Benim maliye de , tapuda, trafik de kayıtım yok.. ancak çocuklarımın geleceğini düşünüyorum..

     Buradan yeri gelmişken bir de mesaj vermek istiyorum:

     Bu vatan bizim, başka gidecek yerimiz yok, dedelerimiz 800 yıldan beri bu vatan üzerinde can vererek evimizi, topraklarımızı korumuşlar.. benim dedelerimin kanı ile sulanan bu vatan toprakları azizdir..

     1 Kasım da oyu kendiniz için değilse: Çocuklarınızın geleceği için verin !..İstikrar ve huzur için oy verin, İstanbul 3. Hava limanı, 3. Köprü, tüp geçit, Nükleer santralar, yerli uçak, yerli otomobil, yerli silah sanayi, milli üretim için oyunuzu doğru yere verin..

     Türkiye üzerinde herkesin bir emeli var.. bir de A-B-C-D planları ve yedek adamları da var biz bunu yıllardır göremedik..

      Kahramanmaraş’ta olay çıkaranlar kaçtı gitti, kardeş kanı aktı, kardeşler cezaevinde çürüdü.. olayı çıkaranlar ise tereyağından kıl çeker gibi kaçtılar..!

     Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan: Tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ihanet, olarak belirlediği pareler yapı.. seçime günler kala ne yapacak..?

     Tabanı ibadet, himmet

     Ortası ticaret- zenginlik

     Tavanı ise : İhanet örgütü !..

     Taban: “ çok temiz insanlar, güzel insanlar, Allah rızası için, dini İslam için, parasını emeğini, canını , malını her şeyini veriyor..!

     Ortası: Ticaret yaparak köşe oluyor.. Tabanı kullanıyor, tavanı bildiği halde çıkar ilişkisi sebebi ile lades diyor..

      Tavan – ihanet şebekesi , ise : tabanı kullanıyor ?

      Nasıl: Ticaret yapan kişiler inanmadıkları halde , menfaat sebebi ile bilerek lades diyor, gücünü kayıp ettikçe – cemaatten ilişkisini kesiyor.. çünkü çıkarı bittiği gün cemaat bitmiş demekdir..    

       Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ihanet” dediği “paralel yapı” için, “Tavanda ihaneti tespit edememenin zaafı içinde olduk" itiraf ediyor..

       Önceki gün: Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) heyetini kabul etti.

       Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, Hukuki Araştırmalar Derneği (HUDER) heyetini kabulünde yaptığı konuşmada, “paralel yapı” dediği Fethullah Gülen Cemaati ile ilgili açıklamalar yaptı.

       "Biz tüm enerjimizi ve zamanımızı adalet sistemimizin yeniden yapılanmasına ayırmışken, 17-25 Aralık 2013 tarihinde yargı içindeki bir çetenin ki bu çete tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ise ihanet olan bir çetedir, emniyet içindeki bir grupla birlikte hükümete ve şahsıma yönelik bir darbe hazırlığı içinde olduğu gerçeğiyle karşılaştık ve aldandık. Niye? Bakıyorsun tabanda ibadet var, ortada ticareti görüyorsun ama tepede, tavanda ihaneti doğrusu tespit edememenin zaafı içinde olduk." Diyor..

      Erdoğan:” Saf temiz, pırıl pırıl güzel insanlarımızı , Allah rızası, diyerek kandıran, siz ibadet yapın diyerek küçük de olsa himmet parası toplayan bir yapı tabanın üzerine oturuyor..

      Bunların eli kolu uzun diyerek özellikle dış ticaret ve iç ticarette inanmadığı halde bunlar gibi görülen sanayicimiz iş adamımız çok fazla..

      Tavan ise: bütün bunları bilerek ülkemiz üzerinde oyunlar oynuyor, oynanan oyunların bir parçasıdır,” diyor..

"Kendilerine imam olarak tayin edilen..."

"Yargıyı gerçek anlamda adalet üreten bir mekanizma haline getirmek için gerçekleştirdiğimiz reformların, bu grup tarafından kendi amaçları doğrultusunda istismar edildiğini gördük. Hâkim, savcı unvanı taşıyan bazı insanların kendi ülkelerine, milletlerine ihanet ederek başlattıkları bu girişimi, hamdolsun, milletimizin ve sizlerin desteğiyle akamete uğrattık.

"Bazıları kaçtı, kovalıyoruz"

"Bunların bir bölümü yargı önünde hesap veriyor, bazıları yurtdışına kaçtı, kovalıyoruz. 'İnlerine gireceğiz' demiştik, gireceğiz. Onlar kaçacak, biz kovalayacağız,” diyor..

      1 Kasım seçimlerine sayılı günler kaldı..

      Halk huzur ve istikrar istiyor, ekonomi çok bozuldu tek başına bir iktidar istiyor , herkes oyunu nereye vereceğini gördüğüne inanıyorum..  

     Çünkü seçime ramak kaldı !..

iyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 2 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI