Bugun...
Reisler Ağlamaz!

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ak Partinin reklam işlerini yapan Erol Olçak ve oğlu Abdullah Erdoğan Olçak’ın cenaze namazına hıçkıra hıçkıra ağladığını gören halkımız ,” Reis ağlama, Reisler ağlamaz” dedi ama kendileri de ağladı..

    Cenaze de ilk konuşan 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül oldu.. o göz yaşlarını sisiz akıttı..

    Sonra mikrofonu 12. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan aldı.. sözlerine besmele çekerek : bismillahirrahmanirrahim diyerek söze başladığı an güzel sesinden Kur’an-ı kerim okuması bekleniyordu..

    Ama Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan : “  Erol benim bir yol arkadaşımdı.. Abdullah pırlanta bir ya vurumdu, “ dedi demesine de gözlerinden yaşlar sel gibi akmaya başladı..

    Arka dan bir ses : Reisler ağlamaz ağlama ! Ağlama ağlama!

    Ağlama diyen  : işin garip yanı ağlama diyende hıçkırarak ağlıyordu.. bir anda herkes ağlamaya başladı..

    Bizlerde televizyon başında cumhurbaşkanı ile ağlamaya başladık..

     Cumhurbaşkanı Erdoğan Yakın Arkadaşının Cenazesinde Hıçkıra Hıçkıra Ağladığını izlerken Türkiye de ağladı.. bizler ağladık..

    11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, cenazeye katılan herkes ağlamaya başladı, elbette 161 şehit cenazesi başında göz yaşları sel oldu..

     Maraş olaylarını, 1980 darbesini ve sıkı yönetimi görmüş yaşamış biri olarak söylüyorum , halkımız ülkesine sahip çıkmasa, Reisinin arkasında durmasa bugün : Bir avuç şerefsiz sevinecek 78 Milyon ağlayacaktı..!

     Benim verdiğim vergi ile alınan benim uçaklarımla ; kamu binalarını ve hava alanlarını bombalayanların Zalim Esat’tan ne farkı var !.. acilen idam edilmesini bekliyoruz..

     TBMM bombalanmış görüntüsü, Ankara Emniyet Genel Müdürlüğünün görüntüsü, Ankara Özel Hareket Şube Müdürlüğünün görüntüsü, Türksat merkezinin görüntüsünü görünce “ Suriye olduk” diye göz yaşı döktüm..

      Reisin sokaklara çıkın, ülkemize sahip çıkın çağrısı ile 78 Milyon Kahraman çapulcuların dersini vererek yakaladığı darbecileri polise teslim etti.

      Beni asıl yaralayan ise : O gün akşam ,  marketlerden makarna alanlar, su alanlar, petrollerden benzin alanlar.. fırından ekmek alanlar  Türkiye den kaçmaya çalışanlar, banka da parası olmadığı halde Bankamatiklerden para çekenler de aynı oranda hainlerdir..

      Hava alanlarından yurt dışına kaçanlar, karayolu ile yurt dışına kaçmak için gümrük kapılarına yığılanların  Akıncılar hava alanını bombalayanla ne farkı var !..

      Suriyeliler ülkelerine gitsin diyorlardı ya : ilk kaçan ülkeden onlar oldu.. kimin yurt dışına çıktığı belli bunlardan da hesap sormak gerekir..

      Oysa Şekerdere de Demokrasi nöbetinde Suriyeli kardeşlerimiz çimlerin üzerinde yatarak görev aldılar.. asıl Kahraman bunlar.. üç günden beri Ak Partinin önünden ayrılmıyorlar..

      Ağlama Reisim !.. Reisler ağlamaz diyende ağladı.. Türkiye de ağladı..

      Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip  Erdoğan Yakın Arkadaşının Cenazesinde Hıçkıra Hıçkıra Ağladığı sırada camii bahçesinde bulunanlar idam istiyoruz diye bağırıyorlardı.. bir yandan da Reis ile birlikte ağlıyorlardı..

      Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan darbe girişimi yapan vatan hainlerinin İstanbul'da Boğaziçi köprüsünde halkın üzerine ateş açmaları sonucu 100’ye yakın vatandaşımız yaralındı ve şehit oldu..

      Şehitlerin arasında üç isim var ki Cumhurbaşkanına çok yakındı. Şehit  Erol Olçak ve oğlu Abdullah Erdoğan Olçak  cenazesinde konuşurken gözyaşlarını tutamadı.

      "DAHA FAZLA KONUŞAMAYACAĞIM"

      Bizde evde televizyon başında göz yaşlarımıza hakim olamadık, bizde hıçkıra hıçkıra ağladık , Televizyonları başında bulunan vatan evladı herkes ağladı..

       Cumhurbaşkanı Erdoğan "Erol benim bir yol arkadaşımdı" sözlerini söylediği sırada gözyaşı da dökmeye başladı. Cumhurbaşkanı gözyaşları arasında sürdürdüğü, konuşmasın da şöyle dedi,"..Abdullah pırlanta bir yavrumuzdu. Rabbim cennetiyle cemaliyle müşerref kılsın. Mustafa kardeşimizi de aynı şekilde rahmetiyle tecelli eylesin. Daha fazla konuşamayacağım. Milletimizin başı sağ olsun. Fakat bu haşhaşilere, bu malum terör örgütüne, Fetullahçı terör örgütüne 'biz bu yolda kefenimizle yürüyoruz ve bunların hakkında gelecek evvel Allah bu ülkemizi birlik beraberlik içerisinde geleceğe taşıyacağız. Rabbim rahmet eylesin kusura bakmayın." Diyerek hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladı..

     Reis ağlama ! Reislere ağlamak yakışmaz biz ağlarız diyen vatandaşlarda ağlaması herkesi göz yaşlarına boğdu..

     161 Şehit 1440 yaralı, hiç birini tanımam, ama hain Fetö Terör örgütünün , ele geçirdiği silahları ve uçakları halkımızı öldürmek için kullanması ve ülkeye verdiği zarar yenilir yutulur cinsinden değil.

     Vatanını seven Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları şunu bekliyor: Er ve Erbaşları değil tabi ama rütbeli ne kadar asker varsa hepsini dar ağacında görmek istiyor..

     İslam dininde : eşkıyanın mahkemesi olmaz, eşkıya yargılanmaz, eşkıya görüldüğü yerde öldürülür, biz devletimizden bunları bir an önce idam etmesini bekliyoruz..

     15 Temmuz 2016 Cuma günü gecesinden beri yaşananları görünce ağlamaya devam ediyoruz, İstanbul da Bayrak elinde vurularak şehit edilen Ulubatlı Hasan gibi olan o genç kimse oda bir Kahramandır..

     Şehitlerimize Allah’tan Rahmet, Yaralı Gazilerimize Acil şifalar, hainlere idam dileklerimle 

     İyi günler

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ4 + 8 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI