Reklam
Bugun...
Osmanlıdan beri Türkiye !

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


 Çok özet, özetin özeti kısacık bir analiz..

    Türklerin Anadolu’ya gelmesi, Beylikler, Osmanlı Dönemi, Türkiye Cumhuriyeti Tarihine baktığımız zaman:” Ne zaman oh be ne güzel huzur !” dediğimiz gün hemen bir oyunun içinde kendimizi bulu vermişiz.. sonrası kan ve göz yaşı !..

     Osmanlı : o cebeden, cebeye, sürekli savaş İmparatorluk toprakları korumaya çalışmış.. ve sonrası oh be huzur var dediğimiz zaman, baş kaldırmalar, isyanlar ve çeşitli oyunlar, uçan kelleler !.. kan göz yaşı ve yıkılmaya kadar gelmiş.. Milyarlarca Müslümanın ölmesi ile islam alemi yıkılmıştır..

     Kan göz yaşı ve savaşlar başlamış..

     1800-1920 arası felaket dönemini üstü kapalı geçiyorum..

      1920 den sonra yakın tarihimize baktığımız zaman: açlık kan, göz yaşı var.. Müslümana zulüm var.. Müslüman Türk Milletini dinsiz ve Batılaştırma çalışması var !..

     1 Kasım 1928 de 750 yıldan beri kullanmış olduğumuz Türk  alfabesi – İslam harflerini – Kur’an harfini bir günde terk ederek Latin harflerine geçilmesi ile akşam alim yatan sabah cahil kaktı..

      1933 de Ezanın yasaklanması

      Ekmeği karne ile dağıtılması

      Gazete- Dergi, Kitap – Arşiv belgeleri ne varsa İslam ve Türk alfabesi ile yazılan ne varsa tamamını toplanarak seka kağıt fabrikasına gönderilmesi, tarihi belgelerin ve kitapların AB ve ABD ülkelerine kaçırılması, tren ve ulaşım olmayan illerde tarihi belgelerin aylarca yakılması.. İslam’ı yok ederek, Batılaştırma çalışması zulüm dönemi !..

     Maraş’ta Maşallah Ali, İskilipli  Atıf Hoca  olmak üzere, şapka kanunu ve diğer sebeplerle asılan hocalar alimler ve yok olan bir din.. onun fertleri..

     14 Mayıs 1950 de : Yeter artık söz milletin dir diyerek iktidara gelen Adnan Menderes ve  onun muhteşem yönetiminde oh diyen millette 1960 da idam ile vurulan tokat..

     1960- 1984 arası karanlık dönem: “ Kenen Evren’in ifadesi, bir sağcı – bir solcu astık” diyor ama asıl olan aslında Anadolu Türk Milletine olmuştu.. asılan Türkler olmuştur.. sağcı da Türk, solcuda Türk , diğer ırk ve dinlerden olanlar asılmadı buraya dikkat edin !..

     Her dönemde Müslümanlar zarar görüyordu..

     1984 de Apocuların Güneydoğu da kan dökmeye başlaması..

     1984/ 92 arasında ki Özal dönemi ve Özal’ın zehirlenerek öldürülmesi ile biten karanlık dönem..

     1992/2002 arasındaki o vahim dönem ve kan göz yaşı..

28 Şubat süreci ve kan göz yaşı – Müslüman ülkede Müslümana yapılan zulümler.. Her dönemde Türkler zarar görmüştü.. Türkiye de yaşayan bir gayri Müslim veya başka ırktan olan azınlık asılmamıştır.. hep olan Türklere olmuştur..

     2002/2016 arasında milletin iktidarında fitne boş durmuyor..

     Türklerin Anadolu’ya geldiği günden bu yana devam eden haçlı seferi bugünde devam ediyor.. sözüme dikkat edin: Zarar gören Türklerdir.. azınlıklar için böyle bir şey söz konusu olmadı… olamaz da !.. PKK’lı olup ölenlere iyi bakın kim ?..

     Türk Polisi, Askeri, Güneydoğu da AB ve ABD – Rusya ile savaşıyor..

      Siz sanıyor musunuz ki : karşımızda üç tane çapulcu var !..

      PKK’nın elindeki  Silahlara bakıyoruz: Rus malı, Patlayıcı maddelere bakıyoruz , dost dediğimiz AB üyesi olmak için çalıştığımız AB ülkelerinden gelen patlayıcı maddeler..

      Suriye de ki terör örgütlerine bakıyoruz: ABD silahları, İran silahları, Rus Silahları , bu silahlar kime karşı kullanılıyor: Öncelik Müslüman Suriye halkına, sonra Türkiye Cumhuriyetine karşı kullanılıyor.. Peki soruyorum : Türkiye kiminle savaşıyor ?..

      Biz kiminle savaş yapıyoruz.. Haçlı orduları ile.. İslam – Haçlı savaşı devam ediyor..

      İslam’ın Bayraktarı Türkiye : Bugün haçlı orduları ile savaş yayıyor..

      Türkiye de yaşayan herkes şunu açık ve net kabul etsin ki : Karşımızda PKK veya PYD yada IŞID – yada DEAŞ yok, karşımızda Dünya Hristiyanları ve haçlı orduları var..

      Minaremizde ezan, elinden kur’an olan bir tek fert olduğu sürece bizi AB üyesi olamayız.. Bugün 93 yıldan beri , dinimizi yıkmak, namus ve hayamızı yok etmek için çalışan batı.. gazete, dergi, internet, televizyon, yasak ve yasak olmayan yayınlarla Türk milletinin aile yapısını yok etti.. Anne başı örtülü, kızın başı açık, torununun neresi açık Trabzon caddesine bakın, parklara bakın, yollara bakın, çevrenize bakın ! bu birgünde olmadı..

     Acilde çalışan doktorumuz: “ karın arısı ile gelen kız çocuklarının yüzde 95 hamile çekiyor!” diyor ve anne ve babaları uyarıyor.. çocuklarınıza sahip çıkın !

     Sokaklara baktığımızda : Burası Türkiye mi ? sorusunu kendi kendimize soruyoruz..

     Bir yandan terör, bir yandan aile yapısını yıkmak için çalışan batı, Türkiye de dinsiz ama adı Müslüman, Türk adı son dönemde : Yabancı isim vurma modası başladı ! devam ediyor ama – ne Müslüman ne Hristiyan ne olduğu belli olmayan bir nesil yetiştirmeyi 93 yılda pek de güzel başardılar..

     Çevrenize sorun: AB üyesi mi olalım, İslam Birliği üyesimi ? yüzde 96 AB üyesi olalım, AB vizesiz gidelim der bunun cevabını alırsınız !

     Konu uzun: 14 yıllık ak parti hükümeti dönemine bakınız, bir yıl bile oh be diyemedik, dedirtmiyorlar sürekli, kan ve göz yaşı var.. patlayan bomba, şehit haberleri, gel gitler ve sürekli huzursuzluk.. birileri oyunu oynuyor bizde dümen suyuna hemen geli veriyoruz.. son oyun ise Suriyeli konusu.. önceki günde yazdım o yazıyı okuyun sonra bu yazıyı okuyun konuyu çok daha iyi analiz yapa bilirsiniz..

    İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 9 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI