Reklam
Bugun...
Ölüm Allah’ın emriydi !..

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


   Çarşı izni iptal !

    Toparlanın arkadaşlar cennette gidiyoruz !..

    Cumartesi günü Kayseri’den gelen acı haber Türkiye’yi sokaklara döktü, ekran başındaki vatandaşları ise göz yaşlarına boğdu.. Şehit Komando Onbaşı Uğur Korkmaz, bölücü örgütle mücadele verdiği Türkiye Irak sınırında arkadaşlarına kovuşta Türkü söylüyor.. bir arkadaşı ise cep telefonu ile kayıt yapıyor.. kim derdi ki bu türkü ile Türkiye ağlayacak..!

 

Şu Kışlanın Kapısına

Mail Oldum Yapısına

Telli Kurban Bağlayayım

Asker Yarin Kapısına

 

 Yüce Dağlar Olmasaydı

 Laleleri Solmasaydı

 Ölüm Allah'ın Emri De

 Şu Ayrılık Olmasaydı

 

Kara Kazan Kaynamasın

Atım Cirit Oynamasın

İki Sene Asker Oldum

Nazlı Yarim Ağlamasın

    Şehit cenazesinde o nazlı yarı : “ Ağlamayacağım, dik duracağım, PKK ve onun destekçisi Avrupa ülkelerini sevindirmeyeceğim, Buradan Cumhurbaşkanımız, Başbakanımız, Genel Kurmay Başkanımıza sesleniyorum, Nişanlımın silahını bana verin vatan nöbetine ben devam edeceğim,” diyerek dik durması düşmanlarımızın yüreğine ateş düşürdü.. Senem Ayşe , Nine Hatun gibi bir Kahraman kadınımız daha çıktı..

     Şehit haberleri yüreğimizi dağlıyor..

     Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar:” Arazide sırtını yere getiremedikleri yiğitlerimizi çarşı iznine çıkarken, silahsız ve sivil olarak alçakça bombalı araçla yere getirmeye çalıştılar. Ancak şunu iyi bilmeleri gerekir ki bir tek terörist kalmayıncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz,” dedi.

     Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Şenol Güneş Stadı açılışında yaptığı konuşmasında : “ Bizi bölemeyeceksiniz, bizi Suriye yapamayacaksınız, en son terörist öldürülünceye kadar bu savaşa devam edeceğiz” dedi ve seferberlik çağırısını yenileyerek, gördüğünüz her şüpheli kişi ve aracı güvenlik güçlerimize bildirin , çağırısın yeniledi..

     CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, terörle mücadelede hükümetin yanındayız, milletimizin yanındayız, mesajları ile sokaklara çıkan 79 Milyon birlik ve beraberlik mesajı verdi.. verdi ki en anlamlı mesaj da Güneydoğu dan geldi.. yıllardır Ermenilere , Avrupa ülkelerine, haçlılara hizmet eden ve Kürt halkının hakkını arıyoruz diyerek Güneydoğu halkını kandıran PKK artık bittiğini gösterdi.

     Başbakan Binali Yıldırım, İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ve tüm bakanlar, hükümet terörle mücadele de dik durması PKK ve onun siyasi kanadı HDP ‘ye de güzel bir cevap oldu.

     Alçak ve Şerefsiz PKK ve Yandaşları ile yurt dışına kaçan HDP’liler AB ülkelerinde Türkiye karalamaya devam ediyorlar.. Polis HDP binalarını korumuyor, binalarımızı yakıyorlar propagandası yapıyorlar..

     14 Mehmetçiği şehit verdik, 55 Mehmetçik yaralandı gazi oldu.. onu görmeyen batı PKK ‘ya ve terör örgütlerine kucak açıyor..

Kıratımın Beli İnce

Ölürüm Yar Görmeyince

Telli Yatak Serdiremem

Asker Yarim Gelmeyince

    O Mehmetçiğin söylediği türkü kendi bestesi elbet değil ancak, söylemesi, o karede içinde bulunan arkadaşları ile şehit olması Türkiye’yi ağlattı.

    Bugünden sonra bu türküyü herkes ezberlemeli ve mitinglerde bunu söylemeliyiz..

    Ölüm Allah’ın emri !..

    Çarşı izinleri iptal,  toparlanın arkadaşlar cennette gidiyoruz, sözleri ise çarşı yolunda onları cennete götürmesi yüreğimizi yakan ! yerleri cennet olduğu için de bir mutluluk oldu.

    Allah herkese şehit olarak ölmeyi nasip etsin..

    Hükümetimiz bir seferberlik ilan etse cepheye asker götürse : ilk gidecek olan benim, belki Allah bize cephede şehit olmayı nasip eder !..

    Ha bugün , ha yarın öleceğim, eğer ölmese sevgili peygamberimiz, efendimiz ölmezdi.. çünkü bu alemler onun yüzü suyu hürmetine yaratılmıştı.. sevgili Peygamberimiz (SAV) efendimiz vefat etmezdi.. Şehit olmak ona arkadaş olmak demektir..

     O halde ölüm herkese var, ha bir gün önce ha bir gün sonra, vatanım için savaşarak ölmek , şehit olmak ne kadar güzel bir ölümdür.. Allah bize de şehit olmayı nasip etsin..amin

Şu kışlanın kapısına

Mail oldum yapısına

Telli kurban bağlayayım

Asker yarin kapısına

 

Yüce dağlar olmasaydı

Laleleri solmasaydı

Ölüm Allah'ın emri de

Şu ayrılık olmasaydı

 

Kara kazan kaynamasın

Atım cirit oynamasın

İki sene asker oldum

Nazlı yarim ağlamasın

    Türkümüz bu : bu türküyü hep birlikte okuyalım, okuyalım ki haçlıların yüreğine bir korku düşsün, okuyalım ki Kayseri deki o şehitlerimizin kanı yerde kalmasın, Haçlı savaşına katılan Mehmetçiğimize, gazilerimize moral versin..

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 4 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI