Reklam
Bugun...
Ne Kadar Safız (!)

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Sosyal medya da görülen bir fotoğraf bir paylaşımla bizim milletimiz hemen karar veriyor ve oynanan oyunlara düşüyor.. bu kadar saf olunmaz ki !..

   Biz bunu gezi parkı darbe kalkışmasında gördük..

   Kobani darbe girişimi olaylarında gördük.

   17-25 Aralık yargı darbe girişiminde gördük..

   En son 15 Temmuz darbe girişiminde gece saat 22 00 gibi vatandaşın askerleri tavuk gibi kestiğini gösteren görüntü ve resimler yayınlandı.. sonra dan anlaşıldı ki bunlar bir filmden alınan sahneler olduğu ortaya çıktı..

   Bizler Türk Milleti olarak ne kadar safız ! hemen kanıyoruz..

   CIA ajanları : bir teröriste görünüşte gerçek “Cici kız” gibi giydirerek gezi parkı eylemleri içine getiriyorlar.. kırmızılarla bize sunuyorlar, bir televizyon kanalımız masum görüntülerini yayınlıyor bizde o kızın etrafında pervane oluyor..!

   Unutmuş ola bilirsiniz: Google amcaya sorun o size o günleri resim ve görüntüleri ile gösterecektir..

   İnternet ve Google amca çıktı mertlik bozuldu..

   12 Haziran 2013 günü İstanbul da eski topçu kışlası yerine yapılan Gezi Parkı eylemleri CIA projesi olarak ortaya çıkıyor.. her şey aylar öncesinden planlanmış..

   Terörist ve ajan Ayşe Deniz Karacagil, Kırmızı Fularlı ile çevreci oluyor.. Koç Üniversitenin kurulacağı alanda 100 dönümde kesilen milyonlarca ağaç görülmüyor, 7 adet ağaç için ortaya çıkan oyun ve hükümete karşı yapılan bir kalkışma ! biz bunu göremiyor, cici kızı konuşuyoruz.. çevreci cici kız ! vay anam vay..

    CNN Türk de Cüneyt Özdemir Canlı yayında muhteşem çevreci olarak ekrana çıkarıp konuşturuyor.. cici kız , makyajı yapılmış, güzel mi ? güzel cici kız..!..

    CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu : var gücü ile destek oluyor, sürekli savunuyor..

    Sonunda o cici kız Rekka da öldürülüyor..

    2013- 2017 kadere bak ki : Kırmızı Fularlı olarak tanınan, Kırmızı Elbisesi ile Medya ya pazarlanan o terörist.. Suriye de PKK için çarpışırken, DEAŞ tarafından öldürülüyor..

    Bizim milletimiz bu kadar saf olamaz (!)

    Atatürk’ün kurduğu CHP’nin genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu bu kadar saf olamaz (!) olmamalı !.. Teröristle – vatan severi ayırt etmesini bilmesi gerekir..

     Güzel de olsa cici kızlara kanmaması gerekir..

    Türkiye’nin ekonomik olarak, teknoloji olarak büyümesini istemeyen batı sürekli burada ajanları kanalı ile birini bulup yetiştirdiği : kimliği bizden, adı soyadı bizden, ama beyni bizden olmayan teröristleri yetiştirerek : askerimizi , polisimizi vatandaşımız şehit etmektedir..

    İki üç kuruşa satılan gazeteciler ise maalesef ki bunları bize “Cici kız “ olarak sunuyorlar..

    Gezi Parkı eylemlerinden sonra :

    Kandil de Murat Karayılan ile resimleri çıkan, burada silahlı eğitimini tamamlayan o gezi parkı Cici kızı  silahlı eylemlere katılıyor.. Avrupa Ülkelerine gidip geliyor..

    PKK içinde önemli bir yeri olan Gezi Parkı Kalkışmasının “ cici kızı “ Suriye de iki terör örgütü arasında çatışmada ölüyor, üstelik de bu kızın kimliği bizim, ismi Ayşe Deniz Karacagil !.. bizden biri nerede kim için ölüyor ?

    Annesi geçtiğimiz seçimlerde HDP den Milletvekili adayı olan Nuray Erçağan, babası Ömer Faruk Karacagil , kızlarının ölüm haberini sosyal medyadan öğrendi..

    Gezi Parkı eylemlerinden sonra PKK katılarak kandile çıkan Karacagil, 24 yaşında hayatının baharında Rakka da DEAŞ YPG- PKK çatışmasında hayata gözlerini yumdu.

    PKK – DEAŞ – YPG – IŞID ve bölgemizde boy gösteren tüm terör örgütlerinin temelinde CIA ajanlarının imzası var..

    Rakka YPG’ye teslim etmek için ABD DEAŞ bölgeden çıkarma anlaşması tam 14 gün sürdü, Masaya oturan ABD Rakka dan DEAŞ çıkarıyor yerine PKK veya YPG bırakıyor..

     Rusya bende varım dedi.. DEAŞ konvoyunu bombaladı 120 terörist öldü..

     Sonrasında çıkan çatışmada ise Türkiye ‘ye Cici Kız olarak tanıtılan Ayşe Deniz Karacagil de orada öldürüldü.

     Gezi Parkı olaylarının olduğu gün:  yabancı televizyon kanallarının canlı yayın yapması, bizim dikkatimizi çekmişti..

     Bir olay olur, iki gün sonra üç gün sonra veya 10 saat sonra olay yerinden canlı yayın yapılır..  olay yerine canlı yayın aracı gönderilir , muhabir gönderilir canlı yayın olur.. ancak Gezi Parkı olaylarında, ABD ve AB ülkelerinin ünlü televizyon kanalları aynı dakika aynı saatte olayların başlaması ile birlikte canlı yanına geçtiğinde biz bu işin arkasında CIA var istihbarat örgütleri var dediğimizde bize gülenlere bugün ben gülüyorum..

     Suriye ‘nin Rakka kentinde PKK-PYG için çatışırken ölün Fularlı – kırmızı elbiseli o terörist kızın haberleri bugün gazetelerde var..! buna bakın

     Bu kadar saf olmayınız..! artık uyanmamız gerek, ülkemiz üzerine oynanan oyunları görmemiz gerekir..

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 1 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI