Reklam
Bugun...
Mürted Ordusu

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


    Türkiye Gazetesi bugün güzel bir başlık atmış..

    İşte Mürted Ordusu

    Eski adı : Mürted olan, sonra Akıncılar üstü olarak değiştirilen hava alanının ismi için idda name hazırlandı ve mahkemesine başlandı.. Mürted ordusu ortaya çıktı..

    Bu haberin başlığı : “İşte Mürted Ordusu “ güzel bir başlık olmuş beni etkiledi ve bugünkü yazımı bu konuya ayırdım..

    Sevgili Peygamberimiz (SAV) efendimiz ,” Vatan Sevgisi İmandandır” buyurmuş..

    İmanı olmayan vatanını sevemez, vatanını sevende hainlik edemez,  Bu sebeple vatanımızı çok sevmemiz gerekiyor.. her karış toprağı kutsaldır, bir çakıl taşı bile değerlidir.. burası benim vatanım..

    Mürted ordusu ne demek ?

    İslam dininde dinden çıkan Mürted olur..

    Müslümanlıktan ayrılıp, kâfir olana veya ana-babası müslüman olup da, kendisi müslüman olmayana mürted denir. Müslüman evladı oldukları halde, Müslümanlıktan haberleri olmadığından ve hiçbir din âliminin kitabını okumadıklarından ve anlamadıklarından, yalnız bir lutfe, bir teveccühe ve dünyalığa kavuşmak için ve akıntıya kapılmış olmak için, Müslümanlığı beğenmeyenler, islam ilerlemeye engel diyenler de mürteddir.

    Bu bağlamda: Nüfusu yüzde 99 Müslüman Türk milletinin verdiği vergilerle alınan milletin silahını milletin üzerine çevirenlere ne denir ? , Bunlar kimlerin çocuğu ? siz söylediniz galiba duyamadım , yüksük sesle bir daha söyleyin bunlar kimin çocukları !....    ha duydum.. işte onlar.. onun çocukları..

    160 ülkede faaliyet gösteren Fetullah Gülen , Gülen Cemaati, Hizmet hareketi diye insanları kandırarak bugünlere kadar geldi.. ama ilk uyanan Rusya oldu..

    20 Ekim 1991 seçimlerinde Refah Partisi, Milliyetçi Çalışma Partisi , ıslahatçı Demokrasi Partisi seçimlere birlikte girdi..

    Gülen Cemaati Demokratik Sol Parti DSP’yi yani Bülent Ecevit destekledi..

    20 Ekim 1999 seçimlerine gelindiğinde : Cemaat Fazilet Partisini veya MHP ‘yi destekleme yerine doğru dan DSP’yi destekledi.

    Kenya dan Apoyu getiren Kahraman olan DSP ve Bülent Ecevit yüzde 22 oyla 136 milletvekili çıkardı.. Gülen okullarına giderek övgüler yağdırdı..

    DSP 136

    Milliyetçi Hareket Partisi 129

    Fazilet Partisi 111

    Anavatan Partisi 86

    Doğru Yol Partisi 85 vekil çıkarmıştı..

    Anasol, Anayol, Anasol D hükümetleri ile Türkiye 2002 seçimlerine doğru geldiğinde Ak Parti hükümeti dönemi başladı..

    Türkiye de FETÖ ne hain olduğunu bilenler çoktu.. Bizler 1984 de Türkiye saran Örümcek ağları kitabını okuyunca FETÖ gerçek yüzünü görmüştük..

    Ama okulları, dershaneleri, ticaret haneleri ve kamudaki gücü sebebi ile kimse sesini çıkaramıyordu.. doğruları bilende söyleyemiyordu..

    Gezi Parkı, 17-25 Aralık Yargı Derbe Girişimi, ile niyeti gün yüzüne çıkan FETÖ ile mücadelede Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , yalınız kaldı, tek başına mücadele etti.. herkes işin doğrusu korkuyordu.. Cinayetler , şirketleri yok etme aşikardı..

    İhlas Finans, Kombansan, Yimpaş, gibi şirketleri yıkmak için çalışan FETÖ illerde ise kendisine himmet parası vermeyen il düzeyindeki şirketlere vergi müfettişleri ile cezalar kestirerek ocaklarına ateş düşürüyordu..

    7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde CHP ve HDP’ye açıktan çalışan FETÖ , aslında tarihi süreç içindeki çalışmasına baktığımız zaman gerçek manada bir Mürted ordusu idi ama bunu gören çok az kişi vardı..

     Tabanda : Allah rızası için , dini islam için koşan bir kesim..

      İl yöneticileri düzeyinde : Allah rızası ve hoca efendi bağlılığı ile koşan , özünde vatanını seven ancak kendilerini yöneten, il imamları , bölge imamları, ve FETÖ ne düşündüğünü bilmeyen bir kesim ki !..

     CHP ve HDP oy verin denildiğinde, bu kesmin büyük bölümü hayır diye bilmiş, Ak Parti 1 Kasım seçimlerinden büyük bir başarı ile çıkmıştı.. FETÖ emri tutulsa Ak Parti o kadar oy alamazdı..

     Mürted komutan: Fetullah Gülen, Yardımcıları ile Mürted ordusunun niyetini kimse bilmiyordu.. Türkiye de bilen sayısı çok azdı.. ve onlarda 16 Temmuz 2016 günü Türkiye terk ederek, Avrupa ülkeleri, ABD’ye kaçıp gittiler..

     Hain ve korkaklar hep kaçar , kaçıp giderler onlarda öyle yaptılar..

     Türkiye de ise vatan seven , vatan sevgisi imandandır , hadisine uyan Müslümanlar kaldı ama onları da biz yakalayıp hepse atıyoruz..

     Bir defa daha yazıyorum: Eline silah alan, 15 Temmuz 2016 darbe girişimi organize eden, hainleri idam edelim, ama eline silah almayan, gerçekleri gören vatanını seven, insanları cezaevlerinde yatırmanın bir mantığını göremiyorum..

     Netice olarak bunlar bizim insanımız, bu vatanın evladı.. hain olsalar onlarda 16 Temmuz sabahı Türkiye’yi terk ederlerdi..!

     Tutuksuz yargılayalım, suçu varsa eyvallah diyelim..

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ1 + 4 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI