Reklam
Bugun...
Manidar Cinayet ve FETÖ

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Organize bir suç ve organize bir cinayet !, şerefsizce bir terör saldırısı..

     Dün akşam Çankaya Belediyesi ile Rusya Ankara Büyükelçiliğinin ortaklaşa düzenlediği resim sergisinde hain bir saldırı sonucu öldürülen , Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov , Türk dostu bir büyük elçi idi..

     Bir : Bu cinayet işlenir işlenmez: Polis içeri giremeden resimler servis ediliyor ! hemde basına kimler ediyor?  nasıl ediliyor ..?

     İki böyle bir cinayette saldırgan karşısına yere yatması gerekenler, ellerinde fotoğraf makinası ile resim çekerek anında Meyda kuruluşlarına servis yapıyorlar ?

     Cinayetin hemen sonrası : Kamera karşısına geçen bizim sosyal demokratlar: “ Polis nasıl vurur saldırganı, nasıl öldürür, ayağına sıka bilirdi,  diyerek katili koruma konumuna geçiyorlar ?

     Bende şunu soruyorum: Peki bu hain , bomba getirdi, önceden salona yerleştirdi ise eylemini bitirdikten sonra düğmeye basarak binayı havaya uçursa ne olacaktı ?

     Polis doğru olanı yaptı, saldırganı vurarak öldürdü.. olması gerekende bu idi..

     Bizim tecrübemiz: Terör olaylarında son nokta adamın derisiniz yüzseniz bir tek kelime alamazsınız çünkü, dayanıklı adam olduğundan değil, bir üstteki kişiyi bilmez o emir ona telefonla veya mektupla verilmiştir.. kimseyi tanımaz..

     Özel harekat polislerimize saldırmayın: Polis doğru olanı yaptı.. bir hain çıktı diye polis teşkilatına saldırmak doğru değildir..

     Çünkü bilemezsin saldırganın cebindeki uzaktan kumanda düğmesine basması ile binayı havaya uçura bilir içinde bir çok polis ve sivil öle bilirdi.. bu sebeple polis doğru olanı yaptı.

     1947 yılında Kayseri de uçaklarımızı toprağa gömdüren CİA ve ABD 1950 sonrası Marşal yardımları ve Başbakan Adnan Menderes’i kıs boğmaya getirmeleri üzerine Rusya’ya yakınlaşan  Başbakan Adnan Menderes 27 Mayıs 1960 darbesi ile İdam edildi..

     1990 yıllardan sonra oluşan Türki Cumhuriyetleri ile Türkiye arasında ve Rusya arasında bir yakınlaşma başlamıştı..

     Merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal , Türk Dünyası Birliğini kurmak istiyordu.. 17 Nisan 1993 tarihinde Ankara da hayata gözlerini yumdu.

     12 Nisan 1993 günü yani ölmeden beş gün önce : Türkmenistan ve Türki Cumhuriyetleri ziyaretine çıkmıştı.. Büyük Türk Birliği kurulacaktı.. Rusya ile işlerimiz düzene giriyordu.. Türkmenistan dönüşü Ankara da zehirlenerek öldürüldü.. ölümünün üzerinden sır perdesi halen kaldırılmadı..?

      1992 den sonra Bavul Ticareti,  5 yıl önce Rusya ile Ticarette başladık.. Güzel alış verişimiz oluyordu.. Rus uçağının düşürülmesi ile her şey bir anda bitti..

      Rusya ile kanlı bıçaklı olduk.. Rusya’nın Ankara Büyükelçisi Andrey Karlov yoğun çaba ve mesai harcayarak Türkiye – Rusya arasında ki ilişkileri normale getirmeye çalıştı..

      Cumhurbaşkanının Rusya Ziyareti, Putin Türkiye Ziyareti ile Türkiye Rusya yeniden Ticarette başlıyordu ki bu hain saldırı olayı meydana geldi..

      FETÖ okulu, Dershanesi, Polis okulu ve FETO izleri görülen cinayetin arkasında CİA mı var yoksa başkası mı ? var önümüzdeki günlerde bunu açık ve net olarak göreceğiz..

      Ben bu yazdıklarımı kitaptan okumadım, biri bize de üflemedi, yaşayıp gördüğüm olayları tarihi süreci ile yazdım..

      Yani kaynak benim: Ancak kim Rusya’ya yaklaştı ise bunun bedelini canı ile ödediğini görüyoruz.. Batı 1920 den sonra Rusya’yı bize sürekli düşman ilan ederek kapıları kapattığını görüyoruz..

       Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu da Uçak düşürme krizi sonrası koltuğundan ettiği gibi, Rusya ile aramıza sürekli kara kediler giriyor..

       Ulucaminin arkasında bir kuyumcu öldürülmüştü.. yaklaşık 20 yıl önce, orada bir kişi polise bağırıyordu, “ katilleri bulun!” diye , Tecrübeli asayiş müdürü polise bu adamı alın dedi ve katillerden bir o adam çıkmıştı.. bağıran kişi katildi..

      Akşam televizyonda hain saldırı sonrası o salondan çıkanlara mikrofon uzattılar, bağırmaya başlayanlar oldu, hükümeti suçlamaya başlayanlar oldu..

      Başa dönüyorum: Cinayetten 2 dakika sonra fotoğraf basına servis eden ve çıkış da hükümeti suçlayarak bağıranların bu cinayette parmakları vardır.. benim tecrübem bunu gösteriyor..

     Polis asıl olarak : bu kişileri sorgulaması gerekir..

     Sözüm ona uzman olarak televizyon kanallarına çıkan sosyal demokratalar :” Saldırgan sağ yakalanmalı idi polis nasıl bunu öldürür diye polisi suçlamaya başladılar.. biraz daha konuştursalar polisleri idam edeceklerdi..

     Tüm bu fotoğrafları üst üste koyduğumuz zaman Rusya Büyükelçisinin öldürülmesi olayında Sadece o polis kıyafetli teröristin değil o salon içinde bulunanlardan bazılarını bilgisi ve parmağını olduğunu görüyorum..

     Amaç: Türkiye – Rusya ilişkisini bozarak Türkiye batıya köle etmektir..

     Planlı – projeli bir cinayettir..

     Polis : Polis kıyafetli o teröristi vurmakla doğru olanı yaptı..

     Polis okulundaki sınıf arkadaşları , ailesi , çevik kuvvetteki arkadaşlarının ifadelerinden sonra nasıl bir hain olduğu ortaya çıkacaktır..

     Rusya ve Türkiye aklı selim düşünerek bu zor virajda atlatmasını diliyorum..

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 3 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI