Reklam
Bugun...
Korku Dağları İle Yaşıyoruz !..

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


    Mevlam gör diye iki göz vermiş ?

     Bilmem görsem mi ? görmesem mi ?

     Hani ünlü ozanımız Aşık Mahsuni Şerif :” Milletin sırtından doyan doyana, Bunu gören yürek nasıl dayana , bilmem söylesem mi ? söylemesem mi ? diyor ya ! işte böyle bizde söylesek mi ? söylemesek mi ?  bilemiyorum..

     milletin sırtından doyan doyana

     Bunu gören yürek nasıl dayana

     Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana

     Bilmem söylesem mi ? söylemesem mi ?

     Cesur olmak, doğruları dosdoğru söylemek gerekiyor.. ! ama nasıl ?

     Korku dağları ile yaşayamayız !..

     Korkuyoruz, bizi de FETÖ’cu ilan ederler diye ! gerçekleri söyleyemiyoruz..

     Solcular kadar bizimde cesur olmamız gerekiyor !

     Niye korkuyoruz..?

     1995 yılında DYP -  CHP hükümetin de Adalet Bakanlığı yapan Mehmet Moğultay, gelen eleştiriler üzerine  :” Solcuları almayıp da MHP’lilerimi alacaktım ?”

     Diyerek medeni cesaretini göstermiş, bunu da kameraların önünde yapmıştı..

     Türkiye’de Adalet Bakanlığı oldu bitti, CHP ‘nin elinde oldu, Hakim – Savcı ve Sivil Personel alınırken, hep sol görüşlü kişiler alındı..

     Özal hükümeti, Refahyol hükümeti, Ak Parti hükümeti döneminde ise hep sağ görüşlü kişiler alındı.. 15 Temmuz 2016 sonrası da ise FETÖ’cu diyerek sağ görüşlü hakim ve savcıların büyük çoğunluğunu iyi araştırmadan cezaevine gönderdik. değişen bir şey olmadı yine Adalet Bakanlığı CHP veya sol görüşlü görevlilerin eline geçti..

     15 Temmuz da yarım kalan darbe girişimi:  galiba yeniden yapılmaya başladı..

     Ak Parti il ve ilçe teşkilatları ile milletvekillerinin tamamı, başbakandan bakanlara kadar tabandan tavana kadar tamamı korku dağları ile yaşıyorlar..

     FETÖ’cu damgası yerim korkusu herkesin iliklerine kadar işlemiş..!

     Doğruları söyleyemiyorlar, korkuyorlar..

     Gerçek FETÖ’cular iş başında, Cemaate bulaşmayan, Polis, öğretmen, memur, hakim ve savcı kim varsa , Kanun hükmünde kararname ile ihraç edilmeye devam ediyor, işin garip tarafı ise bunu yapanlar Sol görüşlüler, Kemalistler FETÖ’cular, Ak Partiye kendi ayaklarına sıktırıyorlar, bunu göremiyorlar.. farkında değiller..

     Bekir Doğan bunu yazarken delilin nedir ? derseniz : Vahit Bağcı, Ak Parti Kurucusu, İlçe yönetimi, il yönetimi, İl Başkan Yardımcılığı yapan pırıl pırıl vatan evladı.. Kahramanmaraş Baro Başkanı ne yaptık bir çırpıda adamı FETÖ’cu yaparak rezil ettik..

     Ankara İstanbul, İzmir gibi bir çok il de Baro Başkanlıkları CHP’nin elinde yani sol görüşlü kişilerin elinde peki Kahramanmaraş’ta !..

     Şimdi herkese soruyorum: FETÖ operasyonu ile gerçek vatan evlatlarını kapının önüne koyan güç kim ? Vahit Bağcı’yı kim FETÖ’cu ilan etti bunu soracak bir yiğit var mı ? ..

     FETÖ il imamları, kurum imamları, bölge ve Türkiye imamları ağa babaları, Avrupa Ülkeleri ile ABD ‘ye 16 Temmuz 2016 günü sabah kaçıp gitti..

     Biz ne yaptık, vatanını seven gerçek vatan evlatların, Allah rızası için Cemaatte hizmet veren , Fetullah Gülen’in beyninin arkasında CİA olduğunu bilmeyen kardeşlerimizi cezaevine gönderdik, memlekete rezil ettik, insan yüzüne çıkacak halini koymadık..

     Önceki gün bir dostuma : Abi filan kişi cezaevinden çıktı geçmiş olsun’a gidelim dedim !.

     Aboooo: Ben gidemem, polisi var, askeri var bizi de FETÖ ‘cu ederler diyerek öcü gibi kaçıyorlar.. oysa bugünler bitecek, yarın o kişi ile kız alıp kız vereceğiz hısım olacağız yüz yüze bakacağız bu ne gaflet ?..

     Oysa bugün kamu kurum ve kuruluşlarında: ABD ve İngilterelilerle, Kemalistler , FETÖ’cular el ele vererek gerçek vatan evlatlarını tasfiye ediyor, Özal döneminde, Erbakan hocamın döneminde, Ak Parti hükümeti döneminde alınan kim varsa , hepsini FETÖ’cu ettik gitti.. bunu çıkıp bir Allah’ın kulu söylemiyor, herkes korku dağları ile yaşıyor..

     Eline silah alan, milletimize mermi yağdıran, Adil öksüz gibi bunu organize eden imamlarını bulalım asalım idam edelim..

     Ama Allah rızası için koşan İbadet kesimini cezalandırmak yanlıştır..

     Bana göre , benim gördüğüm, 15 Temmuz darbe girişiminin devamı bugün yapılıyor.. yakın da kurum ve kuruluşlarda Allah diyen ne kadar kişi varsa hepsini FETÖ üyesi olmaktan dolayı maaşlarına zam, işlerine son vereceğiz..

     Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan söylüyor ya hep : “ At izi , it izine karıştı !” evet aynen öyle ama bunu temizleyecek olan kim?

    Bunu çıkıp bir cesur yürek söylemekten korkuyor..

     Biz bu korku dağları ile yaşayarak , gerçekleri söylemez haykırmazsa yarın bunun faturasını hep birlikte 80 milyon olarak biz öderiz benden söylemesi !

    Bugünden ödemeleri görür gibiyim, (Bu yazımı saklayın çok değil iki yıl sonra görüşelim)

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ4 + 6 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI