Reklam
Bugun...
Kontrollü Yürüyüş

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Talimat kimden geldi ? Kontrollü yürüyüş nasıl başladı ?

    Sayın Kılıçdaroğlu sağlıklı yaşaması için yürümesinde fayda var, 7-70 sağlık için herkesin yürümesi gerekir..! ancak kara yolu üzerinde yürümesi can güvenliği açısından tehlikeli dağdan patika yoldan yürüse iyi eder..! bizim Ahirdağının havası temiz gelip burada yürüye bilir.. bizden söylemesi !..

    FETÖ Fetullah Gülen , 15 Haziran 2017 günü cezaevindeki tüm arkadaşlarını çıkacağını bayramı evinde geçireceğini tehdidini sürekli yapıp duruyordu..

    15 Haziran da bir darbe girişimi daha mı olacak beklentisi sürekli gündemdeydi.. ne var ki Darbeden Kılıçdaroğlu yürüyüşü çıktı.. hem de kontrollü yürüyüş, her gün 20 km. sonra dinlenme eğlence !..

    Geçmiş yıllarda : Orduyu göreve davet ederek darbe çığırtkanlığı yapan, tencere tava çalan eski CHP bu defa, ordunun fotoğrafını arkasına alarak, halkı kontrollü yürümeye, AB ve ABD’yi Türkiye müdahale etmeye  davet etti.

    Kobani, Gezi Parkı Eylemlerinde : Devletin yanında değil eylemcilerin yanında yer alan CHP bu defa da hattini aşarak Avrupa Birliği ve ABD’yi Türkiye müdahale etmeye davet etti.

    Ne farkı var bu darbe söyleminden : 15 Haziran FETÖ Tehdidinden CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu çıktı..

    Ankara Güven Parktan İstanbul Maltepeye kadar bir ay yürüyeceğini ilan eden ve Türkiye yürümesi için peşinden çağıran Kemal Kılıçdaroğlu CHP’nin başına yakışmıyor !..

    Ben CHP’liyim diyen, Atatürk’ün kurduğu partiye gönül veren CHP’li kardeşlerimiz, bu genel başkandan acilen kurtulması gerekir ki partiyi olan üstü kurultaya götürmeleri gerekir..

    CHP Kemal Kılıçdaroğlu ile yürüyen merdivene ancak ters biner bir yere gidemez..

    Adalet diyerek yürümeye başlayan Kılıçdaroğlu , İstanbul yerine Van’a gider mi bilemiyorum ama tüm yol haritası Pensilvanya ‘yı gösteriyor..

     Adalet yitik bir mal değil ki, yürüyenlerin ayağına dolaşsındı onu alsın.. onu karanlık yolda bulasın, bu işin içinde bir değil bin iş var !.. vatan sever CHP’liler oyuna gelmeyin !..

     Merhum Başbakan Adnan Menderes ve arkadaşları idam edildi.. bu millet yürümedi..

     Merhum : Bülent Evevit, Süleyman Demirel, Alpaslan Türkeş, Necmettin Erbakan, Feruh Bozbeyli ve siyasiler cezaevine gönderildi, bu millet yürümedi..

     İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, şiir okudun diye cezaevine gönderildi bu millet sadece göz yaşı akıttı.. ama yürümedi..

     FETÖ mağdurları 10 binlerce kişi cezaevine girdi, millet devletimiz için feda olsun, hak yerini bulur diyerek sabır etti.

     Ama Kılıçdaroğlu , ülkemizi karıştırmak , terör örgütlerine malzeme çıkarmak, bir anlamda Penislvanya ‘nin provokatörlüğünü yapmak için yollara düştü..

     FETÖ’cularla iş birliği yaparak Türkiye Cumhuriyeti Devletinin yatak odasını dünyaya servis eden CHP Milletvekili Kadir Enis Berberoğlu vatana ihanetten 25 yıl hapis cezası aldı..

     MİT trlarını durdurarak Türkmen Kardeşlerimizin ölümüne sebep oldular.. bunun bir bedeli olmayacak mı ? Suç işleyen CHP’li ise o balik mi oluyor ?

     Türkiye dünyaya rezil ettiler: Bunun bir bedeli olmayacak mı ?

     Yürüyen merdivene ters binen, ilk seçimde kendi partisine değil başka partiye oy veren ve sürekli gafları ile gündemde kalan ve Atatürk’ün kurduğu partinin başına yakışmayan Kemal Kılıçdaroğlu yüremeye başlayınca, espri :” İstanbul yerine van’a gitmesin” oldu.

    FETÖ 15 Haziran tehdidini boşa çıkarmayan Kılıçdaroğlu Pensilvanya’ın oyununa mı geliyor , yoksa Provokatör mü ? sorusu sorulmaya başladı.

    380 Milyar Dolarlık Arap Ülkelerine Silah satan ve Katar’ın almaması üzerine Katar’a ambargo uygulatan ABD sonunda 12 Milyar dolarlık uçak sattı. Muradına erdi.. tarih 15 Haziran ..

     Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 12 korumasına yakalama ve tutuklama kararı çıkaran ABD aynı gün Türkiye de CHP yürütmeye başlıyor.. Türkiye üzerin de çok oyun oynuyor.. bu oyunun bir parçası da CHP dir..

     ABD Katar’a uçak satışı 15 Haziran

     FETÖ 15 Haziran diyor..

     15 Haziran  da CHP Kontrollü yürümeye geçiyor..

    15 Haziran da Cumhurbaşkanının 12 Korumasına ABD Polisi tutuklama kararı çıkarıyor.. demek ki CIA ve FETÖ 15 Haziran projesinin bir parçası buymuş..

     Cezaevinde bulunan sadece CHP’li vekil değil diğerleri de var.. ama bugüne kadar kimse yürüyelim, halkı sokaklara inmeye davet etmemişti..

     Bu adalet arayışı değil, AB ve ABD’yi Türkiye ‘ye kontrollü müdahale etmeye davetten başka bir şey değildir..

     Kılıçdaroğlu yürüyüşünü canlı yayında veren televizyon kanallarımızda buna çanak tutuyorlar işin doğrusu habercilik adına vatana ihanet ediyorlar..

     Türkiye Cumhuriyeti Devleti Irak- İran-Suriye sınırımızda 7 düvenle, haçlılar ve Siyonistlerle savaş halinde.. 1984 yılından beri savaş yapıyoruz 40 bin yakın şehit verdik ama bu haçlıların gözü kana doymadı.. daha çok Türk kanı aksın istiyorlar..

     Türkiye Cumhuriyeti Devletini yıkmaya çalışıyorlar uyanın milletimiz uyanın.. Kontrollü darbe diyen Kemal Kılıçdaroğlu da bunun baş aktörü oldu.. bugün kontrollü yürüyor.. ama nereye yürüyor ? ..

     Vatanını seven Deniz Baykal’ı kaset komplosu ile indiren ve yerine Kılıçdaroğlu getiren güç bugün Türkiye ile oynamaya çalışıyor..

     Devlet Bahçeli: “ Akılsız başın cezasını ayaklar çeker” Yürümeye devam etsinde, İstanbul yerine Van’a gitmesin yanındakiler dikkat etsin,” sözleri gündeme oturdu..

     Bende buradan CHP’lilere sesleniyorum: Bu Kılıçdaroğlu dan bir an önce kurtulun o İstanbul’a yürürken, siz olağanüstü genel kurulunuzu yapın diyorum..

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ6 + 6 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI