Bugun...
KILIÇDAROĞLU FABRİKA AYARLARINA DÖNDÜRÜLDÜ !..

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


    Yenikapı Ruhu Bozulmamalı!

    Bugün Fırat Kalkanı Operasyonu yapıyoruz, Batı bizim karşımızda..

    Irak da Peşmergelere eğitim veren Başika kampı var ki , Burada Mehmetçik var.. Kuzey Irak askerini eğitiyor..

    Lozan anlaşması, Sevir, Mondoros ateş kes anlaşması ile Türkiye Musül – Kerküt Petrollerinden pay alacak.. alacaktı pekde aldığımız söylenemez.. 100 yıl sonra 2023 de ise burası Türkiye toprakları olacak.. uluslararası anlaşma böyle..

    ABD’li bir küstah asker çıkıyor: “ Türkiye kimden izin aldı Başika ‘ya gelmek için,”  diyor.. Türkiye eski Türkiye sanıyor.. hani askerimizin başına çuval geçirdiler ya !..

    ABD kimden izin aldı.. 4 Milyon insanı acımasızca öldürdüler. Iraklı kadınların ırzına geçtiler.. 10 milyon insan göçmen konumuna düştü.. bunun için Şehit ettikleri Saddam Hüseyin den mi izin almışlardır?

     Aşık Mahsuni Şerifin bir türküsü var ya :” Amerika katil !” diyor ya evet Mahsuni 50 yıl önce doğru söyledi..

     Suriye ateşi bizi yakmak üzere sınırımıza geldiği gün, başımıza FETÖ terör örgütünü sardılar.. Bu yetmez dediler PKK sardılar.. Bu yetmez dediler diğerlerini başımıza sardılar..

     ABD ve AB ülkeleri ki bunların başında Almanya gelmekte PKK kurarak bugüne kadar büyütürken, sözde Kürt hakkı diyerek bizim evlatlarımızı bize öldürtüyorlar..

     10-15 yaş arası çocukları kandırarak veya silah zoru ile dağa çıkarıp uyuşturucu, dayak, ırzına geçerek bir terörist olarak yetiştirip askerin polisin karşısına dikerek bir bizden bir bizden hesabı ile Asker ve Polis şehit olurken, ölenlerde bizim çocuklarımız oluyor..

     Buradan Kürtlere sesleniyorum: PKK ABD güdümünde AB ülkeleri kurdu.. Silahını yiyeceğini veriyor.. sözde Kürt halkı diyerek kan döküyorlar.. Batının bir oyunu CİA projesi artık uyanın bu oyuna gelmeyin !

     Irak’ı 5 parçaya bölen ABD , Türkiye 7 Parçaya bölmek istiyor..

     Bunu açık ve net görün artık.. biz bir haçlı savaşı yapıyoruz..

     15 Temmuz gecesi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında yaşananları üzerine darbeye hayır diyen, İstanbul Yenikapı ruhu ile dünyaya mesaj veren Birlik ve Beraberlik mesajından sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu fabrika ayarlarına döndürdüler.. o istemedi ama zorla da olsa yaptılar..

    CHP konvoyuna PKK saldırısı ardından ABD Ankara Büyükelçisi ile görüşen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, zikzak yapmaya başlamıştı.. başı dönüyordu..

    Önceki gün TBMM de ki gurup toplantısında ise: Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’un Fabrika ayarlarına dönerek HDP ile aynı dili kullanmaya başladı.

     Terör örgütü PKK Televizyonun nasıl kapatırsınız diyecek kadar da ireli gitti..

     15 Temmuz 2016 da Gece boyunca vatandaşların, güvenlik güçlerinin, siyasilerin ve erenlerin  verdiği mücadeleyi canlı yayınlarla herkes gördü :  "Allah yardım etti ve milletimiz sokağa döküldü, bu zaferi kazandık. Allah zafere dahil olan herkesten razı olsun. Bunu gittiğimiz yerlerde anlatmamız lazım. Yurt dışında bunun tam tersi anlatılıyor, bugünlerde buraya gelen gurbetçilerimiz yaşayanları AB ülkelerinde iyi anlatmaları gerekir..

    Türkiye’nin birlik ve beraberliğini çekemeyen Batı, en zayıf halka olarak CHP’yi seçti ve onun iki kurşun , iki sözler fabrika ayarlarına getirdiğini görüyoruz..

     Kılıçdaroğlu: “ O güvenlik görevlimize değen kurşun bana değse benim ailem şehit acısı çekseydi “ diyerek üzüntüsünü bildirmişti.. ama bunu çok kısa sürede unuttu..

     Türkiye bugün yedi düvenle – haçlı ve Siyonizmlerle savaş yapıyor..

      Dünya Türkleri ve İslam âleminin tek umudu Türkiye

      11 Eylül saldırısını Suudi Arabistan’ın üzerine atan ABD Suudi’leri yargılamak üzere mahkeme kurdu.. ABD ki Bankalarda yatan Suudi Paralarının ise dondurdu..

      Katil ABD , Irak’ı bitirdi.. Libyayı bitirdi.. İslam aleminin tamamında kan ve göz yaşları var.. CİA hain projeleri var.. artık bunu görmemiz gerekiyor..

      Ak Parti, CHP ve MHP ve diğer siyasi partilerimiz bugün her zamankinden daha çok bir birine sarılarak, darbe girişiminin ardından Türkiye'de birlik ve beraberlik duygusuyla "tek yürek" olunduğunu, dünyaya göstermesi ile haçlılar buna karşı çıldırmıştı.. Ancak CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun "başlarda hükümetin yanında yer almasına rağmen bugünlerde fabrika ayarlarına geri dönmeye başladığını üzülerek görüyoruz..

    Ardında yatan gerçek ise : "Önce bir suikast yaptılar. Dediler ki, 'Bak seni öldürürüz.' Arkasından Amerikan elçisiyle görüştü. Onun arkasından da FETÖ'cüler onu yeniden tehdit etmeye başladılar, tüm bunlara dayanamayan Sayın CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu kısa sürede fabrika ayarına döndü."..

    Oysa Devlet Bahçeli , çok daha derin sıkıntılara rağmen dik duruyor..

    Uyanın : Irak ve Suriye de faaliyet gösteren terör örgütlerinin tamamına ABD ve AB ülkeleri maddi ve silah desteği veriyor..

    ABD askerleri terör örgütü filamansı altında savaşıyor..

    PKK ise birleşmiş milletler gibi: Keskin nişancıları tamamı yabancı uyruklu kadınlar.. PKK Maddi destek vererek sırf Türk Askeri ve Polisini şehit etmek için safari yapmaya geldiklerini biliyoruz, görüyoruz uyanın artık bu gerçekleri görün..!

    Özellikle Güneydoğu da yaşayan Kürt Kardeşlerimiz, Kürt halkının hakları diyerek kandırılıyor. Bu haçlıların bir oyunu bunu artık görün.. PKK haçlı ürünü bir terör örgütüdür.. Hani FETÖ diyor ya , “Haçlılar kötü değil, onlar tehlikeli değildir”

    Bizim milletimiz, namaz kılmaz, oruç tutmaz, ama hiçbir zaman bir camiye zarar vermez, PKK camileri ve okulları yakıyor bunun görün artık, PKK AB taşeron örgütüdür.. Kürtleri asla temsil edemez.. Siyasi uzantısıdır  ise sizleri asla temsil edemez artık bunu görün !..

Tavrınızı net koyun ki mücadele zaferle kısa sürede sonuçlansın..!

İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 4 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI