Reklam
Bugun...
Kedi Bozuntusu !

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


 Biz zor adam oluruz !..

      Türkiye bir ateş çemberinin tam merkezinde !

      AB ülkeleri, Rusya, İran destekli PKK güneydoğu da askerimizi polisimizi şehit etmeye devam ediyor.. dahası TBMM orta yerine kadar girdi..

      Gazi Mustafa Kemal :”Gözlerini açsa Ermeni örgütü PKK ‘nın TBMM girdiğini görse kalp krizinden bir daha ölür !..

      Bugün birlik ve beraberlik içinde olmamız gerekirken, Türkiye siyasetinin haline bakın:” “Kedi bozuntusu” Diktatör bozuntusu “ bu ne böyle be ?

      Ak Partili hatipler: “ Kaset bozuntusu, Kedi Bozuntusu “ diyor.. Kemal Kılıçtaroğlu ile “Diktatör bozuntusu “ diyor.. bir bozuk para böyle gidiyor..

      Çatışmayı başlatan ise Kemal Kılıçtaroğlu ki ben bunu kendisine yakıştıramadım , kendisini kınıyorum.. Olgun siyasetçi oldu diyorduk !.. yeniden zıvanadan çıktı..

      Ak Parti ve CHP arasında “Bozuntu kavgası “

      CHP Genel başkanı Kemal Kılıçtaroğlu : son dönemde güzel siyaset yapıyor seviyeli konuşuyordu.. 35. Kongre de cızıttı..

      O muhteşem siyasetçi gitti yerine : Kemal Kılıçtaroğlu geri geldi.. böyle olunca Ak Partililerde kendisine kendinin dili ile cevap veriyorlar..

      Önce kediden başlayalım:

      Bir sirk de hayvan terbiyecisi : bir kediyi uzun yıllar eğitir.. kediye ne söyler se kedi onu yapar, görenler hayrette düşer..

      Bir uyanık : sirke gelirken cebinde bir fare getirerek kedinin gösterisi esnasında sahneye Salı verir kedi sahibinin sözünü dinlemez ve farenin peşine koşar..

      Sirk görevlisi ise : Kedi Bozuntusu der !

      Bu olayı : PKK’nın peşine takılanların peşine takılan CHP Genel Başkanı  Kemal Kılıçtaroğlu’na uyarlayan Ak Partililer :” Kedi Bozuntusu- Kaset Bozuntusu mu ? “ diyelim demeye başladılar..

      CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu partisi CHP'nin 35. Olağan Kurultayı'nda konuştu. Kemal Kılıçdaroğlu konuşmasının bir bölümünde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı sert sözlerle eleştirdi.

      Sözlerinin sonunda ise : Barış bildirisine imza atan akademisyenleri 'hain' ilan edip, 'ilgili kurumlara' talimat veren Erdoğan'ın sözlerine değinen Kılıçdaroğlu, "Kendi düşüncelerini açıklayan akademisyenler tek tek gözaltına alındı. Bir diktatör bozuntusunun talimatıyla tek tek gözaltına alınıyor. İçeriğine katılmayabilirsiniz. Bizim de içerikle ilgili sorunlarımız var. Katılmadığımız yönleri var" ifadelerini kullandı, "Neden yasak getiriyorsunuz düşünceye?" diye sordu.

      CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu : “ Son bir yıldan beri seviyeli siyaset yapıyordu.. üstelik de salonda Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı, Ak Parti yöneticileri misafir olarak bulunuyordu..

      Onların gözünün içine bakarak halkın yüzde 52 oyunu almış, bir cumhurbaşkanına böyle söz söylemesi karşısında :” Kedi Bozuntusu “ sözünü hemen yapıştır  verdiler..

      Bu konuda çok defa yazdım: Biz seçilen Muhtara, Belediye Başkanına, Vekile, Bakana, Başbakan’a Cumhurbaşkanına veya kamu görevlilerine saygılı olmaz.. Sayın kelimesini çok görür, “ Bebek katiline sayın “ dersek burada bir sıkıntı vardır..

      CHP ve HDP Kandil dili ile konuşursa bir yere varamayız

      Sayın Cumhurbaşkanı ve Başbakan, Bakanlara saygı göstermezsek bizde saygı göremeyiz..

      CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçtaroğlu : “ Diktatör bozuntusu “ dedi..

      Ak Partililer ise : “Kaset bozuntusu” Kedi Bozuntusu” demeye başladılar..

      Deniz Baykal’ın uydurma kasetlerle nasıl CHP’in başından gönderildiğini gündeme taşımaya başladılar..

      Kedi bozuntusunun yaptıklarını anlatmaya başladılar..

      Bu ülkemiz hayırına olan gelişmeler değildir..

      Önümüzde : Yeni Anayasa var, önümüzde terör belası var, önümüzde ekonomik dalgaların sıkıntısı var.. Ateş çemberinin ortasında bir Türkiye var, bizim birlik ve beraberlik olmamız gerekir..

      AB  ve Terör örgütü kuklası dışında ki siyasi partilerin bir çatı altında toplanarak ülkemiz yararına karar vermesi gerekir..

      “Diktatör bozuntusu, kedi bozuntusu, kaset bozuntusu” sözleri ile bu ülke bir yere gitmez götüremeyiz.. gelin dostlar birlik olalım..

      Bir birimize hakaret ederek , biz zor adamı oluruz..

      Kim olursa olsun bir başkasına hakaret eden kişileri kınıyorum. Hangi taraftan olursa olsun, hakaret ve şiddette hayır diyorum.

      İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ8 + 7 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI