Reklam
Bugun...
Karabulutları dağıtmalıyız..!

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


15 Temmuz 2016 darbe girişimi ile ülkemiz üzerine çöreklenen karabulutlar bir türlü dağılmıyor , aksine devam ediyor.. devam edecek gibi de duruyor..

    2016 yılında 17 terör olayı ki bunların başında :  İstanbul Beşiktaş canlı bomba saldırısı, Kayseri de Mehmetçiğimize yapılan canlı bomba saldırısı, 2017 yılına merhaba değimiz anda İstanbul da gece kulübüne yapılan saldırı ve sonrasında sosyal medya da ki çirkinlikler ki midemizi bulandırıyor..

     Türkiye’yi iç ve dış terörle vurup diz çöktüremeyen batı bu defa ekonomik yönden yıkmaya çalışıyor.. içerdeki adı bizden soyadı bizden ancak kalbi bizden olmayan para babaları ile ekonomik olarak vurmaya çalışıyor..

      Her hafta bir bombanın patladığı bir ülkede hiçbir iş adamı yatırım yapmaz..

      Her an darbe yapılan bir ülke ile ihracat ve ithalat yapılamaz..!

      Bunu çok iyi bilen CİA ve batı , Türkiye’yi bir yandan terörle bir yandan da ekonomik olarak vurarak diz çöktürmek istiyor.. her türlü oyunu deniyor..

      Türkiye de ki Tayyip düşmanları gibi: AB ülkelerinde ve ABD de Tayyip düşmanı kişiler ve özellikle gazete, dergi, internet ve Televizyon kanalları sürekli Türkiye ile alakalı olumsuz haber yapıyorlar.. “ Tayyip ülkesine gitmeyin !” diyorlar..

       Aynı batı: Merhum Başbakan Adnan Menderes’in ipini 27 Mayıs 1960 da çekti.. aynı batı Merhum 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın ipini 17 Nisan 1993 de çekti..

       Aynı batı basını ve İstihbarat örgütleri : Başkomutanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan indirmek için: 2006 yılında Cumhurbaşkanlığı seçimini gündeme taşıyarak Abdullah Gül’ün Cumhurbaşkanı olamayacağını ilan etti.. ancak 27 Nisan 2007 de Abdullah Gül Cumhurbaşkanı olunca ilk yenilgisini aldı..

     14 Mart 2008 de Ak Parti kapatılması davası açıldı.. Temmuz da kıl payı ile kapatılmaması üzerine ikinci yenilgisini aldılar..

      Ergenekon, Balyoz.. Poyraz köy, Casusluk bilmem ne davaları ile o günkü adı ile Pareler Devlet Yapılanması FETÖ devletin içini oyarak, Fetullah Gülen ve ekibine karşı çıkan ne kadar Polis ve asker varsa hepsini cezaevine gönderdi..

      Burada bir sıfır öne geçen Batı Medyası ve CİA sonra, hükümeti düşürmek, Başkomutanımız, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyep Erdoğan ve arkadaşlarını idam etmek için, önce Gezi Parkı eylemleri, Kobani Eylemleri, 17/25 Aralık yargı darbe girişimini yaptılar..

      Hepsinde başarısız olunca, Adana da Mit tırlarını durdurdular.. Türkiye terörist örgüt ilan ettiler..

      Türkiye öyle bir sürece soktular ki : Hendek operasyonları ile adeta iç savaşın eşiğine getirdiler..

       15 Temmuz 2016 günü mükemmel bir darbe planı yapmışlardı..  Ömer Halisdemir sıktığı ilk kurşun ile darbe planları bozulunca gece saat 03 00 yerine akşam 21 30 ‘a  önce çektiler..

       Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım ve Bakanların kaçıp gideceklerini sanıyorlardı.. yanıldılar Cumhurbaşkanımızın halkı meydanlara çağırması ile darbe girişimi başarısız oldu..

     40 yıldan beri Türkiye de Fetullah Gülen ve hizmet cemaati adı altında yapılanan CİA , bizim çocuklar beceremedi demekle yetindi.. FETÖ gerçek yüzü ortaya çıktı..

     İslam aleninin lider ülkesi olma yolunda, yeniden doğan Osmanlıyı yıkmak için Bu defa bombalı eylemlere başladılar..

     Gaziantep de düğün, Sınırımızın öbür yanından atılan roketler, bombalar, Ankara, İstanbul, Kayseri, Adana, Antalya da patlayan bombalar, ile Türkiye ‘yi hasta 97 yıl sonra yeniden hasta adam ilan ettiler.

     15 Temmuz 2016 günü sonrasında Fırat Kalkanı harekatı, Rusya ile yakınlaşmamız üzerine, çılgına dönen AB ülkeleri, ABD ve İstihbarat örgütleri, terör örgütleri ile başarılı olamayacakların anlayınca, bu defa Profesyonel seri katillerle eylem yapmaya başladılar..

     İstanbul da yıl başı gecesi gece kulübünde meydana gelen olay, terör olayı değil, bir ajanın yaptığı seri cinayettir.. Rus büyükelçisinin öldürülmesi de aynı olaydır..

     Bunun altında yatan da şudur: Türkiye’yi ekonomik olarak yıkmak..

     Doların yükselişi, Turistlerin kaçışını göz önüne aldığımız zaman, Türkiye yatırımda, güveni bir liman olmaktan uzak tutmak için her türlü oyunu oynuyorlar..

     Cumhurbaşkanımız ölümüne sokaklara çıkıyoruz diyor ya : “ Bizde ölümüne Cumhurbaşkanımızın arkasında durmamız gerekiyor.. aksi halde Cumhuriyetin 100 yılını görmeden bize : ikinci Sevir, Mondros, Ankara anlaşmasını imzalatarak bizi 100 yıl daha köle yapacaklar !..

     Batı kalkınmış bir Türkiye istemiyor.. bizi AB birliğine kesinlikle almazlar.. bunu iyi bilin.. uyanık olun..

     Bugün ikinci kurtuluş savaşını yapıyoruz, hem de yedi düven ve haçlı orduları ile değil, haçlı ordularının kurduğu terör örgütleri ile savaş yapıyoruz..

     Kurtuluş savaşında yız.. şehitlerimiz olacak, gazilerimiz olacak.. olacak. Olacak..

      Gece kulübüne baskın yapan seri katilin  elindeki silah ve malzeme , ABD özel kuvvetlerin kullandığı ordu malı ! uyan Türkiye uyan !

      Uyan ki şu karabulutlar dağılsın !..

     İyi günler.. 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 4 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI