Reklam
Bugun...
İdam İstiyoruz..

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Halkımız Demokrasi Destanı Yazdı.. Başkomutanı Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ise cep telefonu ile halkı sokaklara çağırması zafere giden yolu açtı..

Tabi : FETÖ’cu hainlerin tamamına yakının yakalandı.. Yunanistan’a kaçanlar iade edilecek, Bulgaristan ‘a kaçanların durumu belli değil..

161 Şehit verdik ki : Devletimiz Güneydoğu da bölücü örgütle savaşarak şehit olan kişilere vatan evlatlarına verilen hakkı bu 161 kahraman vatan evladına da tüm hakları vermelidir..

1440 yaralı vatan evladından sakat kalanlara ise : Gazi Maaşı bağlanmalıdır..

15 Temmuz Demokrasi Bayramının Şehit ve Kahramanları unutulmamalıdır..

Türkiye Cumhuriyeti Devletini bir gecede 20 Milyar Dolar zarara sokan, 161 vatan evladını şehit eden, 1440 vatan evladını yaralayan, 100’lerce aracı tanklarla ezen, TBMM ve Cumhurbaşkanlığı köşkünü bombalayan hainler elbette ilk sorgularından sonra idam edilmelidir..

Helikopterden halka mermi yağdıran bu hainler, bir meydanda toplanarak aynı yolla idam edilmelidir.. ki o korkuyu yaşayarak ölsünler..!

Halkımız: TBMM’den idam kanunu çıkmazsa , Milletvekillerine hakkımızı helal etmeyiz, ilk seçimde de bunları en ağır şekilde cezalanırız..

İdam Yasasını Cumhurbaşkanı onaylamazsa ona hakkımızı helal etmeyiz..

İdam yasası çıktığı halde: bu vatan hainlerine idam cezası vermeyen hakimlere hakkımızı helal etmeyiz,” diyor ve herkes idam istiyor..

Darbe bitti: Türkiye Cumhuriyeti halkı “Siyasi Parti “ ayrımı yapmadan bir birine kenetlendi ve Darbeye hayır , diyerek tankların önüne yatarak, 161 şehitle büyük bir zafer kazandı..

161 şehit 1440 yaralı ve sonunda kazanılan Demokrasi Destanı ! 15 Temmuz Demokrasi Bayramınız kutlu olsun diyorum..

15 Temmuz 2016 Cuma günü akşama dönüyorum.. Bağdan geldim, toz toprak içindeyim yattım, banyo yaptım yattım.. Niyazi Kara telefon ile aradı : bana  ne oluyor ?  diye sordu ? bende kendine sordum ve uyuduğumu söyledim..

Kalkıp televizyonu açtım.. TRT ki yayını görünce moralim eksi 40 derece oldu.. öldüm öldüm dirildim..

Olayları anlamaya çalıştım.. Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan , cep telefonu ile A habere yaptığı konuşma ve sokaklara çıkan ülkemize sahip çıkın sözü üzerine ailemle birlikte Şekerdereye Ak Parti önüne kadar geldim.. sonra şehir içinde korna çalarak tur attım.. halkımız tankları ve askerleri etkisiz hale getirmesi ile bozulan moralim yerine gelmeye başladı.. Cumhurbaşkanımızın hava alanı açıklaması ile bu iş bitti dedim..

Bu arada Türkiye genelinde olduğu gibi : Marketlere koşarak, Makarna ve su alan, Banka Madiklerden para çeken , Bugüne kadar Suriyelileri istemiyoruz diyerek ülkemizden kaçmaya çalışan, araçlarına benzin alanları gördüm ve çok üzüldüm..

Suriyeliler “Gitsin diyordunuz ?” peki sen nereye kaçacaksın ?

Marketten aldığın makarna ve su bir depo benzinle nereye kadar gideceksin ?

Aynaya bakan kendini görür derler ya : Suriyeliler gitsin diyenler ülkemizden kaçmak için marketlere ve banka matiklere koştular, yazıklar olsun size , fırınların önünde ekmek kuyruğunu girdiler.. yazıklar olsun sizlere sizleri kınıyorum..

161 vatan evladı : Demokrasi, iktidara sahip çıkmak için canını verdi.. 1440 vatan evladı yaralandı hastaneler de yatıyor : siz ise Makranna su , benzin alarak ülkemizden kaçmaya çalışıyordunuz ?

Benim kampanyam ise bugünden sonra

“Makarnacı ve Benzin Alarak ülkemizden kaçmaya çalışanları bu ülkede istemiyorum” onları şiddetle kınıyorum..

Herkes içindeki olanı söyler: Bunlarda içinde olanı söylermiş ? yazık

81 ilde meydanlara çıkan, sabaha kadar camilerden ezan okuyan, sela veren hocalarımıza , Demokrasi  TBMM bombalar altında çalışan o Kahraman vakillerimize, kendini tankın önüne atarak tankları durduran o Kahramanlara , 161 Şehit ve 1440 yaralıya, canla başla çalışan Polis teşkilatımıza ve Hainlerin emirlerine rağmen kışlasından çıkmayan Türk Silahlı Kuvvetlerimizin mensuplarına teşekkür ediyorum..

Makarna, su almak için marketlere koşanlar koşsunlar..

Ekmek almak için fırınlara koşanlar koşsunlar..

Araçlarına yurt dışına kaçmak için benzin alan, bidon bidon yakıt alanlar ala dursunlar..

Bankamatiklerden Para Çekenler çekmeye devam etsin..

Bu vatanın gerçek sahibi 78 Milyon burada canı ile malı ile vatanını savunmaya devam edecektir..

Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Binali Yıldırım,” Kefenimizi boynumuza geçirdik geldik diyorlar ya “ bizde kefenimizi boynumuza geçirdik.. iki geceden beri sabaha kadar Demokrasi nöbeti tutuyoruz..

Kahramanmaraşlı Demokrasi Bayramın kutlu olsun

78 Milyon Demokrasi Bayramınız kutlu olsun

İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 1 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI