Reklam
Bugun...
Hero

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


   Hero Provokasyonu kapımıza dayandı..

    Türkçesi : Kahraman olan İngilizce “Hero” tişörtleri ile FETÖ propagandası yaparak Trabzon caddesinde geziyorsa bunun altında Provokasyona yatmaktadır..

    Kahramanmaraş sahil şeridinde ve turist gelen bir il olmadığı için maalesef ki yabancı dil bilen çok az, bu sebeple “ Hero” yazısının Türkçe karşılığının Kahraman olduğunu ve bunun 15 Temmuz darbe girişimi davasından tutuklu sanıkların üzerine giyerek çıktıklarını çok kimse bilmiyor..

    Çünkü yaz aylarında Televizyon fazla izlenmiyor, Allah’tan bizim millet gazetede fazla okumuyor, bu sebeple ne olup bittiğinin Kahramanmaraşlı farkında değil..

    15 Temmuz 2016 da ki o hain darbe girişimi sonrası yakalanan FETÖ’cu katiller, üzerlerine giydikleri “Hero” yazılı tişörtlerle şov yapması üzerine onların destekçileri de şehirlerde bu tişörtlerden giyerek sokaklarda gezme cesareti göstermeye başladılar..

     MİT , Polis ve Jandarma İstihbaratımız, Polisimiz, askerimiz, duyarlı vatandaşımız çok dikkatli olmalı.. Gezi parkı gibi şehirlerde kavga çıkması için ortaya çıkan bu FETÖ yandaşları PKK yandaşları ve diğer terör örgütü yandaşlarına fırsat verilmemelidir..

     Yaz ayları sebebi ile akşamları fazla haber izlenmiyor.. okumuyoruz da neyse ki olayların farkında değiliz ama üzerimize çok kötü oyun oynuyorlar.. aman Provokasyona dikkat diyorum..

     Bu sebeple Hero yazan tişörtlerin ne anlama geldiğini bilmeyen vatandaşımız sadece bakıyor ama biri gelsin beni dövsün diye olay çıkarmaya çalışan hainler ise sokaklarda geziyor..

     Bunlar sadece PKK veya FETÖ ‘cu değil tüm terör örgütü yandaşları var, içimizdeki satılmış kişiler var..

     Satılmış : her meslek gurubunda insanlarımız var, AB ülkelerinden maaş alıp ülkemizi karıştırmaya çalışanlar var, sözde gazeteci geçinenler var, ki bunları siz biliyorsunuz, AB kaçıp gittiler ama içerde halen adamları var..

     Valimiz Vahdettin Özkan, Polis ve Jandarmamız sivil toplum kuruluşları başkanlarımızla bir toplantı yaparak, bu konuda herkesi uyarmasında fayda görüyorum..

      Kahramanmaraş halkı olarak bize düşen ise : kavga etme yerine , üzerinde Hero yazan tişörtle gezenleri polise ihbar etmek olmalıdır..

      Terör örgütleri ülkemizde kavga çıkması için bunu kasıtlı yapıyorlar.. Polis ve jandarmamız varken, bize düşen görev bunları ihbar etmektir..

      FETÖ’cu hainler : 15 Temmuz  darbe girişimini sulandırmak ve insanları bir birine düşürmek için elinden geleni yapıyorlar.. aman diyorum provokasyona dikkat..

      Allah’a iman edercesine halen daha “Hoca Efendi” diyenler var..

      Senin “ hoca efendi” dediğin şarlatan, “Haçlılar iyidir, onların işgali kötü bir şey değil, onlar kadın ve kızlarınıza ilişmezler, haçlıların işgali iyidir” diyor haçlıları Türkiye işgale çağırıyor bu nasıl bir Müslüman dediğimiz de ,” hoca efendi ne dedi ise doğrudur” diyor ve halen körü körüne inanlar var.. Allah değil, FETÖ iman eden vatandaşlarımız var..

     ABD FETÖ verimi ? sorusu sık sorulan soru : Bana göre vermez ! niye vermez derseniz: 160 ülkede faaliyeti vardı.. bugüne kadar 10 ülke den FETÖ faaliyeti durduruldu.. geride 150 ülke var ve buradan ABD’ye akan oluk gibi para var, CIA akan istihbarat ağı var ne diye versin ki ! altın yumurtlayan tavuğu niye kessin ki ?..

     Bir şeyi söylerken mantıklı söylemek gerekir : tam 50 yıl CIA yatırım yapmış ortaya Fetüllah Gülen ve Cemaat- Hizmet yada FETÖ denilen bir yapı çıkmış, sonuç olarak 160 ülkede faaliyet göstermekte ve ABD ajanları buralarda cirit atmaktadır..

     Böyle bir sermayeyi niye versin ?

     ABD’ye sürekli para akıtan bir yapıyı niye dağıtsın ?

     Bir lafı söylerken, akıllı olmak gerekir..

     16 Temmuz 2016 sabahı CIA resmi tivittir ve Facebook hesabından ne yazmıştı: “ Bizim çocuklar başaramadı !” pes eder mi ? bana göre etmez, yeni erguvanlarını sahneye sokar..

     Bu sebeple : Hero ya çok dikkat etmemiz gerekir..

     FETÖ ‘cular, “Hoca efendi gelecek, Erdoğan yargılanacak” buna inanıyor ve bu doğrultuda çalışmalarına devam ediyorlar..

     Böyle inanmışlar, ama Türk İstihbarat teşkilatının çok iyi çalışma yaparak, zamanında güvenlik güçlerini ve hükümeti uyarması gerekir..

     Sokakların dili farklı , bu sebeple iyi ve doğru olanı zamanında görmemiz gerekir, FETÖ’cular boş durmuyor kapı kapı dolaşarak çalışmalarını sürdürüyorlar..

     İşten atılan 111 bin kişi ve cezaevinde yatanlar üzerinden algı operasyonu yapıyorlar  ki canı yanan insanımız tamam diyor.. bunu görmek gerekir..

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ3 + 3 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI