Reklam
Bugun...
Haklı çıktım teşekkürler dostlar

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Yeni yılın ilk saatlerinde bir gece kulübüne baskın yapan kişinin terörist değil, seri katil olduğunu dün yazmıştım..

     Dünkü yazımı okuyan dostlar: “ Nereden bu kanıya vardın ? “ diyerek bana telefon açanlar olmuştu..

     20 Kasım 2016 Günü Kırgızistan dan Türkiye İstanbul , 22 Kasım da Konya’ya eşi ve 2 çocuğu ile geldiği, 29 Aralıkta ise İstanbul’a gittiği 31 Aralık gecesi bu olayı yaptığı iddaları hiçde gerçekçi olmadığı görülüyor..

     Ömründe ilk defa geldiğin İstanbul da 30-31 Aralık da iki gün içinde bir yere saldırmak için silah bulacaksın, mermi bulacaksın, böyle bir palan yapacaksın buna kargalar güler..

     Asker veya Polis yada Kandil de silahlı eğitim gören bir kişinin bu kadar seri hareket edemeyeceğini, bu kişinin daha önce benzeri şekilde çok kişiyi öldürdüğünü idda ettim..

     İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Terör uzmanları, Uluslararası örgütler, İstihbarat örgütleri beni doğrulayan açıklamalarda bulundular..

     Mal yağlı ve kaliteli olunca önce :

     IŞID biz yaptık dedi..

     DEAŞ biz yaptık dedi..

     PKK biz yaptık dedi..

     İşin içinde CİA kokuyor.. eldeki silah ve malzeme yapılış bizimi ile CİA var görülüyor..

     İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Ortaköy'deki Reina gece kulübüne yönelik terör saldırısını gerçekleştiren zanlının fotoğrafını dağıttı. 27’si yabancı uyruklu, 39 kişinin öldüğü, 4 ağır 65 kişinin yaralandığı.. olayın fotoğraf netleşmeye başladı..

     DAEŞ’in üstelendiği saldırı sonrası İstanbul Zeytinburnunda operasyonlar yapılıyor.. ancak. Bu olay bir terör olayı olmadığı ortaya çıktı..

     Bu adi yaratık: terörist değil, para karşılığı insanları gözünü kırpmadan öldüren seri bir katildir..

     Uygur asılı olan saldırgan, 6 yıldan beri Suriye de IŞID ve DAEŞ kamplarında İstanbul da yapacağı eylemi yapmak için binlerce Suriye vatandaşını aynı şekilde öldürdüğü ortaya çıktı..

     Saldırganını atmış olduğu sis mobmaları ABD ordusuna ait, Mermiler ABD ordusuna ait, Silahın seri numarası kazınmış muhtemel nereden geldiği belli , bu bir terör öylemi değil CİA menşeli bir cinayettir..

     Benim gördüğüm: 16 ülke vatandaşı öldü..

     Bunlara mesaj şu: Türkiye gitmeyin !.. yoksa böyle ölürsünüz..

     CİA 15 Temmuz 2016 da bizim çocuklar beceremedi dedi..

     Gezi Parkı eyleminde bizim çocuklar beceremedi dedi..

     17-25 Aralık yargı darbe girişimi sonunda bizim çocuklar beceremedi dedi..

     Son bir aydan beri yapılan ekonomik krizle yıkamadıkları Türkiye de biz gider eğlem yaparız silahı yere atar yurt dışına kaçarız dedi.. ve yaptı..

     Ortaköy'deki gece kulübü Reina'ya saldırı düzenleyen kişiye  terörit demek doğru değil, bugüne kadar binlerce kişiyi gözün kırpmadan öldüren seri bir katildir..

     Kiralık katil ile teröristi bir birinden ayırt etmesini bilmemiz gerekir..

     Kiralık katilin ben yakalanacağını düşünmüyorum..

     Saldırıdan sonra kaçan ve her yerde aranan zanlının eşgali belli oldu. İstanbul Emniyet Müdürlüğü zanlının fotoğraflarını basın kuruluşlarına dağıttı. İsmi ve geldiği yerde belli olan katilin, Suriye, Gaziantep, Adana, Konya, İstanbul’a kara yolu ile geldiği ortaya çıktı..

     Defalarca olay yeri incelemesi ve selfi yaptığı ortaya çıktı..

     Gece kulübü içinde bir yardım eden olduğu yönünde bilgiler var, polis şimdi bunu araştırıyor..

      Tabi bu çalışan biri de olur, orada müşteri gibi olan 3-5 kişide olur, ama kim olduğu , kimin nasıl olduğu önemli değil..

      Asıl olan bu seri katili Türkiye kimin gönderdiğidir..?

      Altını çizerek tekrar yazıyorum: Yıl başı gecesi gece kulübüne yapılan saldırıyı yapan terörist değil, özel yetiştirilmiş, kiralık bir katildir..

      Bu katili kimin tuttuğuna ne kadar para vererek burada insanları öldürdüğüne bakmak gerekir ki , bu gerçekten uluslararası, ve İstihbarat örgütlerinin el ele vererek çözecekleri bir konu ama görülen yolların sonu CİA çıkıyor..

      Dün bizi tenkit edenler, bugün haklı çıktın diye telefon açan dostlara şunu söylüyorum.. insan vurmak öldürmek kolay bir olay değildir..

      1984 yılından beri PKK terör örgütü ile mücadelemizde biz çok sağ yakalanan terörist gördük, hepsi şunu söylüyordu: “ Abi ben asker vurdum, polis vurdum ben bittim abi bittim, cezaevinden çıksam bile o polisin askerin ailesi beni vurur ben bittim!” diye ağlayan teröristeler çok gördüm..

     Bu sebeple : Terörist olmak ayrı bir olay, seri katil, kiralık katil olmak ayrı bir olay, İstanbul eylemini yapan katile bakıyoruz, Suriye de yüzlerce binlerce kişiyi öldürerek eğitim almış ve böylece buraya gelmiş..

      İnşallah güvenlik güçlerimiz yakalar diyeceğim ama biraz zor: bunun arkasındaki istihbarat örgütü onu ya Türkiye den kaçırır yada bir kurşunla öldürür ölüsünü buluruz ama dirisini asla bulamayız, geride iz bırakmazlar !..

      İyi günler

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ8 + 1 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI