Reklam
Bugun...
FETÖ yerini kim dolduruyor ?

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Ortada boş bir gap varsa içine mutlaka bir şey girer, hiçbir şey girmedi gibi görülse bile o gabın içi hava girer hava ile dolar.. sen boş san !..

    CİA yeşil kuşak projesi Fetullah Gülen ve Cemaati yani FETÖ Türkiye ‘den temizlendi gibi görülüyor ama yerini başkaları doldurmaya başladı..

    Yeter söz milletin diyerek 14 Mayıs 1950 iktidara gelen DP ve Adnan Menderes, 10 yıl ülkemize güzel hizmetler verdi..

    Uçak düşürme dahil bir çok yolla öldürmeyi denedikleri Adnan Menderes’i sonunda 27 Mayıs 1960 darbesi ile indirdiler ve idam ettiler..

    1960 kuşağı, Sağcılar- Solcular, Koministler , öyle ki 1980 ‘e gelinceye kadar 20 yılda ülkemizi öylesine bir böldüler ki : Sağcı polisler- Solcu Polisler “Polder- Polder 1 gibi ikiye ayırılmış, Mahir Çayan’lar, Deniz Gezmiş’ler ülkeye yön veren isimler, sağcı solcu yada Müslüman Koministler.. Türkiye yaşanmaz hale getirmişti.. bunun tamamı CİA projesi idi.. tabi diğer yabancı ülke istihbarat örgütleri de o dönem burada cirit attı..

    12 Eylül 1980 de Kenen Evren ve kuvvet komutanları göreve el koyduğunda, ,” Çok şükür kurtulduk diyerek, Kenen Evren ve ekibini Kurban’lar keserek karşıladık..

    Yıllarca 12 Eylül’ü Bayram diye kutladık.. Kurban’lar kestik..

    Kenen Evren Elbistan ve Kahramanmaraş Valilik önüne geldiğinde kesilen kurbanları hatırlayın o günleri hatırlayın.. Kenen Evren Anayasasına yüzde 92 oy verdiğimizi hatırlayınb..

    1966 da temeli atılan 12 Eylül 1980 de Hoca efendi olan Fetullah Gülen ve ekibi 12 Eylül de taban buldu.. 1985’den sonra Özal Hükümeti ile birlikte özel okul, yurt, dershane, Basın Yayın ve medya dünyası ile hızlı bir büyümeye başladı.

    DSP’nin iktidara geleceğini gören FETÖ , Zaman gazetesi başlığı ,” Benim oyum DSP’ye “ başlığı ile Bülent Ecevit başbakanlık koltuğunu oturttu.. sonra HDP ve CHP’ye destek verdiğini söylememe gerek yok biliyorsunuz..

    Başbakan Bülent Ecevit ‘in FETÖ okullarını gezmesi övgü ile söz etmesi, sonra 2002 de Ak Parti iktidarı ile kendine geniş bir yaşam alanı bulan FETÖ 15 Temmuz sürecine kadar hızla büyüyerek geldi.. Türkiye’nin başbakanı bakanları kendiler olmuştu.

    Proje CİA yeşil kuşak ve uzun vadeli bir projesi idi..

    160 ülkede faaliyet gösteren FETÖ  CİA bir  çırpıda silip atamaz, ama yerini de boş bırakmadığını bugün görüyorum..

    Yazımın üst bölünün söylediklerimle :  Bizim kuşak çok iyi anlamıştır 1960-1980 arası- 1980-2002 arasındaki olan olayları ve gelişmeleri çok iyi hatırlamıştır..

     Geliyorum sözün özüne: Evet Hayır Referandumuna ..

     Türkiye Cumhuriyeti Devleti : Yeni anayasası için bir evet hayır oylaması yaptı..

     CİA ve Haçlılar , Avrupa Birliği Üyesi ülkeler, Türkiye’nin iç işlerine karışarak , yeni Anayasa için hayır kampanyası yapmaya başladılar..

     Dünya beş den büyük diyen bir lider istemeyen Haçlılar : Hayır kampanyasına var güçleri ile destek verdiler.. Bakanlarımızı Avrupa’ya sokmadılar..

     Evet diyende Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı..

     Hayır diyende bizim vatandaşımız..

     Başbakanımız Binali Yıldırım, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “ Hayır ve Evet’in önemini anlatacağız, Hayır diyenin gönlünü de kazanacağız, dese de şer cephesi çalışmaya başladılar bile.. Hayır’cılarda bunların dümen suyuna geliyor..

      Uyanın: Bu Türkiye Haçlı maçı idi.. Maçı Türkiye 1.4 – Haçlılar 0 olarak Türkiye kazandı bunu görün artık.. Bu evet- hayır oylaması değil Türkiye haçlı savaşı..

     “Hayır daha bitmedi” miting ve toplantılarına başlıyorlar.. bizim vatandaşımızda dümen suyuna geliyor..

     Türkiye FETÖ operasyonları ile uğraşırken, CİA 1960 sonrası olduğu gibi, Terör örgütleri, Sosyal Demokratlar, birde dindarlar yani yeni Cemaatle Türkiye bölme parçalama iç olay çıkarma için çalışmaya başladığını görüyoruz..

      Gezi olayları, kobani olayları, 17-25 Aralık yargı darbe girişimi, 15 Temmuz da başarılı olamadılar ama pes de demediler..

      Özellikle 2002 sonrası, oğlunu, kızını  Polis veya öğretmen mi yapacaksın ? evladın memur mu olsun istiyorsun, yada müdür o halde  Cemaate bir ağabeye gideceksin !.

      Oğlun asker mi ? gidiyor ?.., Güneydoğu da terör den ölmesini istemiyorsan Cemaatten bir ağabey bulacaksın aksi halde oğlun güneydoğudan şehit olarak evine döner? 1984 den bugüne kadar gelen şehit cenazeleri gibi..

      1984 yılından bu yana siz hiçbir FETÖ’cu şehit olduğunu gördünüz mü ?

       Olmaz olamaz: FETÖ ‘cu olana kurşun işlemez.. onlar şehit olmaz olamaz !..

       Oğlunuzun kızınızın tayin işimi var: Biraz himmet parası bir abi veya abla buldunuz mu tayin atama, terfi müdürlük işi şak diye olur..

       Öyle bir dönem oldu ki : Ak Partinin il başkanı ilçe başkanı, milletvekillerinin Es afeti okunmaz oldu.. tüm ipler cemaatin eline geçmişti.. isim vermeyeceğim bir il başkanı bizim yanımızda tayin için : Fem dershanesi ve cemaati adres göstermişti..

 

    Bu alan boş mu kaldı sanıyorsunuz ?

    Kalmadı.. Türkiye’yi yeniden 1980 öncesine dönme planı yapılıyor..

    Biz bu sebeple hayırcı Avrupa Birliği üyeleri ve haçlılarla savaşımız devam ediyor  yapıyoruz.. yapmaya da devam edeceğiz..

    Devletimiz FETÖ yerini dolduran cemaate izin vermemeli, artık Türkiye Cumhuriyeti Devlet olmalıdır.. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kırmızı çizgileri olmalı, Cemaat ve örgütlerin ülkemizde yeri olmamalı, devletimiz olmalıdır..

    İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 5 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI