Reklam
Bugun...
FETÖ İMAMLARI

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Dünde yazmıştım: yoğun gelen istek üzerine konuyu biraz daha açıyorum..

Özellikle Kahramanmaraş’ta FETÖ terör örgütü imamlarını yanlış yerde arıyoruz..

15 Temmuz 2016 Darbe girişiminden bu yana : FETÖ  imamları kurumların en alt kısmında çalışan kişiler..

Türkiye genelinde yakalanan imamlar bu işareti verdi..

FETÖ imamı: Validen, Belediye Başkanından, Bakandan, Başbakandan, Cumhurbaşkanından, İş adamı ve Sanayiciden , Rektörden vs den olmaz.. peki kimden olur.. Her kurumun en alt kesiminden olur.. bazen çaycı , bazen şoför.. !

FETÖ terör örgütü lideri Fetullah Gülen, ilk okul mezunu cahil sapık ruhlu birisi..

Böyle birinin imamı  : Doktor, Mühendis, Hakim, Savcı, Sanayici ve İş Adamını hiç imam yapacağını düşüne biliyor musunuz ?

Askeri Liselerin imamı orada sivil işçi olarak çalışan çaycı çıkıyor.. bir çaycı okula hükmediyor..

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı öldürmeye gidenlerin başında bir astsubay , Paşa kod adlı bir astsubay ve rütbelilere emir veriyor.. oranın imamı !..

Okullarında, illerde ve genel olarak tüm kurum ve kuruluşlarında ortaya çıkan il imamı, kurum imamı siyasi kanat imamı hepsi en alt tabakada çalışan kişilerden oluşuyor..

Yani: Kahramanmaraş’a dönersek, Örnek bir belediye de belediye başkanı cemaat imamı olamaz, başkan yardımcıları da olamaz, müdürleri de olamaz, kim olur ? memur veya işçilerinden biri olur ve o imam aslında şöyle etrafınıza bakarsanız hemen görmeniz mümkün..

Birinci özelliği: Yumşak konuşur.. kuruma arada bir uğrar, temiz giyinir !, herkes den farklıdır.. Çalışmadan bedava maaş alır.. sürekli yurt dışına gider gelir.. il dışına gider gelir.. ömrü yollarda geçer ama kurumun sözde personelidir.. lüsk otomobile biner !

İkinci özellik: Kurum imamı veya kurum ağabeyi de resmi olarak işçidir.. çok çalışmaz, onun nöbetini bile başkası tutar..! arada bir göstermelik tuttuğu da olur.. ama çok güzel arazi olur sürekli kayıp olur.. onu çok kimse tanımaz.. kendini hep gizler..

Örnek olarak: Adil Öksüz gibi , Ankara ‘ya arsa bakmaya gider ! Akıncılar Üstünden darbe yönetimi yaparken çıka bilir..!

Örnek: Kahramanmaraş’ta en büyük sanayi kuruluşunun sahibi, iş adamı , kesinlikle cemaat imamı veya ağabeyi olamaz, kim olur onun fabrikasında sözde çalışan biri olur..

Nefsi terbiye etmek için : alttan emir alınması şarttır.. bu imam başka ilden geldiğinde işi hazırdır.. çok çalışmaz maaşını alır..

Fabrika sahibinden ne olur, Okul, Dershane, Özel Ticaret hane açıldı ise oraya mütevelli heyeti olur, bol miktarda para verene kişi olur.. İl imamı ise cahil bir kişiden olur.. okuyan tahsilli kişilerden çok fazla yapmıyorlar.. okuyanlarda var tabi ama.. genel yapı bu..

FETÖ terör örgütü yapılanmasında: İş adamı çalışacak para kazanacak ve himmet parası olarak verecek, yönetim ile kafasını yormayacak..

Hakim, Savcı, Polis , Asker , Doktor, Öğretmen vs. bulunduğu yerde cemaatte hizmet edecek, yönetime karışmayacak.. yönetim işini ilin imamı , kurum imamı ağabeyler yürütecek bunlar kim ?

Örnek : Adliye de ise , çaycı, şoför, hizmetli, veya sıradan bir memur, buraya en fazla 4 yıl önce gelmiştir.. kurum içinde kullandıkları maşalarda var !..

Örnek : Ordu içinde ise : Astsubay

İl imamları veya ağabeyleri , kurum imamları veya ağabeyleri : bir ilde en fazla 4 yıl durduktan sonra başka bir ile tayini çıkar ve gittikleri yerde her hangi bir kurumda doğrudan çalışmaya başlarlar..

Sözde çalışıyor gibi görülürler ama : Fiziki olarak çalışmazlar sürekli toplantı ve yemeklerde günlerini geçirirler..

Gariban bir işçi ama bindiği otomobil ise en az 100-200 bin lira değerindedir..

Gariban işçidir ama oturduğu ev : şehrin en lüks yerindedir..

Örnek: Rektör den imam veya ağabey olmaz ! olamaz .. peki kimden olur.. Rektörün emri altında çalışan en alt tabakadaki bir kişiden olur..

Şuna dikkat ediniz: En fazla burada imam 4 yıl çalışır ve sonra FETÖ  tarafından başka bir il yüzü eskidi ise bir süre yurt dışı görevine gönderilir..

Cep telefonları en fazla 4 ay kullanılır sonra o numara iptal edilir, genel olarak imamların kullandıkları telefonlar ise Cemaat içinden birinin üzerine kayıtlıdır.. kendi ismine telefon almazlar..

Sözün özü : Fabrika sahibi para verir ama nereye gittiğini bilmez..

Yüksek mevkilere gelen : Valisi, Hakimi, Savcısı, Paşası, Albayı, Binbaşısı Yüzbaşısı , müdürü öğretmeni, tüm kurumlarda çalışan FETÖ emrini yerine getirir ama ne için yaptığını bilmez..

İzmir yamanlar lisesi, İstanbul Lisesindeki gizli geçitler FETÖ  terör örgütünün nasıl çalıştığını ortaya açık ve net koymaktadır.. bu gizli bölmeleri il imamları kullanır.. kendilerini gizlemek için..

Özellikle İl İmamları kendilerini çok iyi gizlerler.. o imamı aslında çok kişi görmüştür ama imam olduğunu bilmez, ilde sadece para veren para ağaları, yani Sanayici ve iş adamları onu tanır kurumların mütevelli heyetleri tanır, tayini çıkıp gittikten sonra ise onu bir daha hiç kimse göremez.. telefon numarası değiştiği içinde arayan bulamaz ! böyle bir yapı..

Bu sebeple Maraş imamları halen yakalanamadı..

İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ8 + 8 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI