Bugun...
FETÖ DEN SONRA

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


2.3. Pareler ve HDP’li Şeyhler !

     Askeri birliklerde veya valiliklerde bir şama olur : başkan alt kademe yukardan aşağıya doğru sıralanır gelir.. tüm resmi kurumlarda bu görülen yerlere asılır..

     Resmi kurumlara girenler bunu görür ..

     FETÖ terör örgütü yapılanması : il imamı, il ağabeyi, kurum ağabeyi, ev aplası, iş yeri ağabeyi, sonra 42 dernek, sendika , eğitim, sağlık, Bankacılık,inşaat, sigortacılık, Turizm olmak üzere 120 ayrı sektörde şirket , holding dev ticari yapılanma..

     Sonunda müthiş bir servet ve kamu kurumları başta olmak üzere Türkiye’yi saran örümcek ağları !.. ortaya çıkan o yapı.. 15 Temmuz 2016 gününe kadar gelen serüven !..

     17-25 Aralık Darbe Girişimi değildir diyerek 17-25 Aralık Darbe Girişiminden oy çıkarmaya çalışan siyasi partilerimiz !

     Başkomutan ve Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı bu güne kadar 20’ye yakın suikast planı ve Allah hepsini boşa çıkardı..

     Fetullah Gülen ABD yandaşları sağ kolları yanında, ülkemizden kaçıp gidenler belli, her sektör de faaliyet gösterenler belli..FETÖ ile ne varsa hepsi belli.. 1984 yılından beri ülkemizde açık ve net bilinen Moon Tarikatı ve Gülen’in hizmeti !..

     Günaydın Bekir Doğan , biz bunları biliyoruz diyeceksiniz !.. sen yeni mi ? öğrendiniz ?  diyeceksiniz ?  ben yeni öğrenmedim 1984 de Türkiye’yi saran örümcek ağları kitabını okuduğumuz zaman öğrenmiştim ama  bugün halen oraya takılıp kalanlar var Sayın Cumhurbaşkanımıza düşmanlık yapanlar var ! hakaret edenler var !.. Gezi Parki, 17-25 Aralık görmeyenler 15 Temmuz 2016 gecesi yaşananları oyun ve tiyatro olarak görenler var ?..

     Almanya, ABD ve AB ülkeleri de öyle görüyor ve Pazar günü Kolin de yapılan mitinge Cumhurbaşkanının tele konferans sistemi ile katılmasına bile izin vermediler.

     Ama sizin bilmediğiniz 2. Pareler yapı.. 3. Pareler yapı ve HDP kuyruğu şeyhleri var, ülkemizde hızla büyüyen tehlike var !.. Bizim bertizlilerin dondurmacı olduğu gibi doğunun iki kelime Arapça bileni batı illerimizde şeyh oluyor tehlike burada..!

     Çok para insanı bozar

     Hak etmediğin makam verilirse oda insanı bozar

     Cahil şeyhin yanına cahil müritler geldiğinde bu da insanı bozar

     Genç ve Güzel bir kızla bir oda da kalırsanız buda insanı bozar..

     Bir anda ülke ekonomisinde büyük güce sahip olursanız buda insanı bozar..!  

     Hizmet veya Fetüllah Gülen yada FETÖ terör örgütü 40 yıldır yapılanması sonunda nasıl çalıştığını ülkemizde hemen herkes biliyor.. Bilmeyen yok gibidir.. CIA ve İsrail projesi olduğunu bugün herkes biliyor.. ABD’liler Bizim iyi çocuklar kaybetti diyor ya !..

     Başınızı kaldırın etrafınıza bakın !

     2. Pareler yapı: Hizmet şaması üzerinden hızla yürüyerek devam ediyor, bugün 150 üzerinde şirket 5 holding var !..

     3. Pareler yapı: Hizmetin kapanması ile yurt ve eğitim işleri , turizm, sigortacılık, inşaat olmak üzere 200 ‘e yakın şirketle büyümeye devam ediyor.. düşman bir iken bugün iki ettik..

      PKK siyasallaşma kararı aldıktan sonra : Doğu da ne kadar besmele çekmesini bilen kişi varsa her biri bir ile ilçeye doğulu hoca efendi olarak  gönderdi.. hoca kisvesi altın da ..HDP ve PKK siyasi kanatları  tarafından şeyhler ordusu kurdular.. oy topluyor..

      Türkiye de gerçek manada yüzde 4 gibi bir oyu olan HDP barajı nasıl aştığını düşünüyorsunuz ? Devletimiz 2.3. Parelar yapı ile bu şeyhlere yönelik operasyon yapmalı cemaatlerin mal varlıklarına el koymalıdır..

      Sakal bırakarak, cübbe giyerek, bir iki kelime Arapça ve Kürtçe söyleyerek şeyh olanlar bugün HDP’ye hizmet ediyor.. biz bunu göremiyoruz..!

      Başkomutanımız Sayın Cumhurbaşkanımız : Irak, Suriye, Mısır, Libya ve İslam coğrafyasında oynan oyunu bozacağız diyor: Ancak önce içerdeki oyunu bozmak gerekiyor..

      Batılı dostların : Desteklediği FETÖ terör örgütü bitti, PKK da artık tutunamayacak durum onu gösteriyor.. ama su uyur düşman uyumaz sloganı ile düşmanlarımız yeni oyun sahneye koyuyor.. A planı suya düştü.. B planı var C planı var aman dikkat diyorum..

      B planı yeni terör örgütünü ortaya koymak: defa Pareler yapı 2. Pareler yapı 3 ve sözde her ilde ayrı olan köken olarak PKK ve HDP’e bağlı il şeyhleri tarafından Türkiye Cumhuriyetini yıkmaya yönelik örgütlenme devam ediyor..

      Hizmet- Fetullah Gülen : himmet paralarından kurtulan iş adamlarımız, sanayicimiz bu defa bu üç pareler yapının etrafında yer almaya başladı.

      Himmet paraları 2.3. veya 4. De ekleye biliriz onlara gidiyor..

      İnanılır gibi değil: Beyni olmayan insanlar başkasının beyni ile hareket ediyor..

      FETÖ terör örgütünden kurtulduk diyoruz, diğer cemaatler örümcek ağı gibi yakamıza yapışıyor.. biz bugün bunu göremiyoruz..

      Türkiye Cumhuriyeti Devleti : Olağanüstü hal uygulaması ile tüm cemaatleri kapatmalı ve mal varlıklarına el koymalıdır.. Cemaatimiz Diyanet İşleri Başkanlığı olmalıdır..

      Tankla – topla bizi yıkamayan batı : Galiba cemaatler kanalı ile yıkacak durum onu gösteriyor çünkü ABD de yayın yapan televizyon kanalı: “ Türkiye de iyi çocuklar darbe girişimini kazanamadı!” zafer kötülerin oldu diyor..

      Sonra ilave ediyor: Saç kesilir ve güçlenerek çıkar !

      FETÖ terör örgütü gitti ama arkadan 3 kuzu , koç oldu, bugünlerde koçlar dana oldu.. yarın fil olarak halkımızı ezmek üzere sokaklara çıkacaklar..

      Cemaatlere hayır kampanyası yaparak 2. Ve 3. Pareler yapı – PKK şeyh kolunu kırmamız gerekiyor..

       Bizden söylemesi sonra ah vah demeyin, yarın sokaklara çıkacak adam kalmayacak..!

       İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ3 + 1 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI