Bugun...
FETÖ’cuları Allah’a havale ediyorum !

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Diyanet işleri başkanlığı fetva kurulu , def atla “ Sandalye de namaz olmaz ! “ oturarak kıl yatarak kıl ama sandalye de namaz kılmaz, sandalye de namaz olmaz ,! Dedi..

FETÖ’cu hocalar Diyanet İşleri Başkanlığının mu tamimini ve genelgesini görmezden gelerek camilerin arka sırasına sandalye taşımaya davam ettiler.. Bugünde Kahramanmaraş’ta hemen her camide var görev il müftümüz Muhammet Gevher’e düşüyor artık bu FETÖ’cülerin sandalyelerini kafalarına çalmasını bekliyoruz..

Sandalye de namaz kılınmayacağını bile bile : İnsanların namazını hiç ettiler..

Bizden söylemesi: Sandalye de namaz kılanlar bugüne kadar kıldıkları namazları iade etsineler.. hele FETÖ’cu imamsa arkasında namaz kıldıkları tüm namazlarını iade etsinler..

Türkiye de camilere sandalye girmesine bakıyorum 1990 yıllardan sonra başlıyor ve FETÖ terör örgütünün güçlü olduğu yerde daha hızlı yayıldığını görüyorum..

Bursa da bir camiinin içini kom pile sandalye döşeyen kişilerin FETÖ ‘cular olduğu ve camileri kiliseye çevirme denemesi olduğu bugün ortaya çıktı..

Bugün ise mihrabının haç olarak inşa edildiği ışık vurulduğunda ortaya çıktı.. Haberin ayrıntısı ve resmi Türkiye gazetesinde var, internette var oradan okuya bilirsiniz..

Sözde din kitabı diye verdiği kitaplarda insanları dinden çıkaran, FETÖ’cular, kitaplarını okumayanların dinini çalmak için camilere sandalyeleri nasıl soktuklarını ortaya çıkınca, onları Allah havale ediyorum..

AB- PKK ve Türkiye düşmanlığı

Almanya dan bir kardeşimiz geldi.

Daha doğrusu öğretmendi.. 15 yıldan beri kayıptı.. Bir alman vatandaşı ile evlenerek Almanya’ya gitmiş biz öğretmenimizi Mustafa hocamızı ondan göremezmişiz.. dün çıka geldi.. hoş geldin dedik..

Mustafa Hocam : Üniversite okumuş, yabancı dili olan AB de Ticaret yapan ve AB ülkelerini sürekli gezen biri ..yani sıradan biri değil , biri sıradan bir işçi değil, ona sorduk Almanya dan Türkiye nasıl görülüyor ? diye.. AB den Türkiye nasıl görülüyor diye !..

Mustafa hocam: “ Almanya ve Avrupa ülkeleri, ABD dahil olmak üzere : 3. Hava alanı, Nükleer Santral, Yerli Uçak, yerli otomobil, yerli, gemi , yerli füze yapılmasını istemiyorlar..

Türkiye dünyaya mal satan ülke değil, mal alan sömürülen bir ülke olarak kalmasını istiyorlar.. ve Türkiye ekonomisinin kesinlikle iyi olmasını istemiyorlar..

15 yıl önce ki Türkiye bugün yok, bambaşka bir Türkiye var , 15 yıl önce böyle olsa ben Almanya’ya gitmezdim.. Türkiye bugün bir Avrupa !..

Bakın : Suriye deki Müslümanlar tamamen sınır dışına çıkarıldı..

1 Kasım seçimleri öncesinde FETÖ’cuların  HDP nasıl oy istediklerini düşünün ? projenin bir parçası, PKK ve FETÖ iş birliğini düşünün.. AB desteğini düşünün ?

PKK ve PYD ile Türkiye’nin Güneydoğusunu boşattıklarında : Suriye, Güneydoğu, Musul Kerkük olmak üzere büyük İsrail Devletinin genişlemesini sağlayacaklardır..

Hedef : FETÖ ile Türkiye yıkmak, sonra bölüp parçalamaktı.. halk 1919 daki gibi bir defa daha 7 düvene dur dedi.. halk savaş verdi.. inanılır gibi değil !…

Bugün Türk polisi ve Askeri Güneydoğu da PKK ile değil AB ülkeleri ve 7 düvene karşı savaş veriyor.. üç tane çapulcu o dağlarda bir hafta da acından ölür arkadaşım gözünüzü açın !. kim kime yardım ediyor, nakliye uçakları ile yardım nasıl geliyor..?

AB den baktığımızda : 15 Temmuz Darbe girişimi değil ! hep yanlış yazıyorsunuz, Türkiye bölmek ve parçalamaktı.. Bu darbe girişimi değil Türkiye bölüp parçalama girişimi idi..

Bugüne kadar FETÖ’cular kendilerine karşı gelen subay ve askeri şehit ettiler onu da PKK üzerine attılar.. Eşref Bitlis paşa dahil olmak üzere bir çok vatan sever subayın ölümünde FETÖ cuların parmağı var ve bunu AB basın sürekli yazar.. iyi çocuklar diye..

Oysa FETÖ ve PKK birlikte çalıştılar.. bunu AB de herkes bilir ve PKK o oranda destek veriyorlar.. bugün ise son çırpınış destek devam ediyor..

Almanya, İspanya, İtalya, Fransa , PKK sürekli nakliye uçakları ile malzeme indiriyor destek indiriyor.. bunu göremiyorsak söyleyecek bir şey yok..

Hava alanına yazılan yazılar, Erdoğan’a destek olmamak için Türkiye gitmeyin uyarısı, 15 yaş altındaki çocuklara cinsel taciz yapılıyor yalanları ve AB ülkelerinin darbeyi desteklemelerinin temelinin altında yatan gerçek bu  !.. yenilgiyi kabul edemiyorlar..

FETÖ terör örgütü ile 40 yılda yapılan planı bu millet 12 saatte alt üst etti.. bu yenilgiyi kabul edemiyorlar.. bu sebeple PKK var güçleri ile destek gönderiyorlar..

ABD ve AB desteklediği bir proje ilk defa Türkiye de yenilgiye uğradı bunu görün !..

AB Türkiye vizeyi kaldırsa ne olur kaldırmasa ne olur, Türkiye AB alsa ne olur almasa ne olur, Türkiye AB standartları üzerine çıkmaya aday bir ülke .. herkes bunu görüyor ve Türkiye’yi büyütmemek için elinden gelen desteği veriyor..

Proje bu AB birliğine de Türkiye kesinlikle almazlar.. alırlarsa AB toprakları bölünmesine müsaade etmemeleri gerekir, ama onların sözü var.. çünkü İsrail’e verilen söz var, Suriye, Güneydoğu, Irak’ın Kuzeyi İsrail olacak.. Fırat’ın suyu İsrail’e akacak.. proje bu..

Kürt ve Türk meselesi değil, İsrail projesi , batı bizi Müslüman kimliğimizle kesinlikle almaz bunu iyi bilin! FETÖ’cülerle dini yıkmaya alıştılar.. dinler arası diyalog rezaleti bunun işareti idi.. millet uyanmadı..“ diyor..

Sevgili Mustafa hocamla çok güzel sohbet yaptık.. AB de ticaret yapan eğitimli bir insan gözü ile Türkiye gerçeklerini gördük.. çok önemli konular konuştuk.. zaman zaman aktarmaya devam edeceğim..

Bize düşen durmak yok, çalışmaya , yerli ve milli üretime devam..

İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 4 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI