Reklam
Bugun...
Elif Şafak

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Hangi ülkenin yazarı ?

     Terör örgütlerine apaçık destek veren , her fırsatta Türkiye’yi dünya’ya şikayet eden ve de ismi  İsmi Elif ama kendisi Elif değil, Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile alakalı “Haddini bil” “Dengesiz” “HDP Barajı aşmasa kan dökülür!İ” başlıkları ile yazılar yazan Elif Şafak bu defa da : Elif Şafak Türkiye'yi The Guardian'a şikayet etti

     Her fırsatta Türkiye'de basın özgürlüğünün olmadığını savunan Elif Şafak, ülkeyi bu sefer İngiliz The Guardian'a şikayet etti. Eline ne geçti bilemiyorum..!

     Allah Cumhurbaşkanı, Başbakan, Asker ve Polisimize yardım etsin, bölücüler dağda, şehirde , Üniversitelerde, basın da bunun hangisi ile mücadele edeceksin ?..

     Dağa çıkan- Şehirde çocuklara hendek kazdıran, tonlarca patlayıcı koyan, benim verdiğim vergilerle aldığı silahla asker ve polisimi şehit eden belediyeler..

     Tüm bunlar yetmiyor birde üzerine : sözde gazeteci – yazar geçinenler, Üniversitedeki cahiller tuzu biberi.. ülkemizi dışarı şikayet ediyor..

     Fetonun mahkemelerinin mahkum ettiği : Ergenekon, Balyoz başta olmak üzere bir çok davadan tutuklananlar mahkemeye vererek tazminat davası açıyor ve kazanıyor ülke kaynaklarımız bir bir gidiyor..

     Akademisyenlere arka çıkan, Terör örgütünün yanında yer alan, Türkiye’yi bölüp parçalamak için çalışan ve tüm bunlara rağmen Türkiye de basın özgürlüğü yok diye biliyor..

     Ülkenin Cumhurbaşkanı , Başbakanı , Bakanlarına hakaret edeceksin !. Sonra da çıkıp ülkede basın özgürlüğü yok diyeceksin !. bu basın özgürlüğünün sınırı nedir bunu açıklamasını bekliyoruz..!

      Dünyanın hiçbir ülkesinde : Cumhurbaşkanı, Başbakan , Bakanlar, Valiler veya hükümetlere “ Katil “ diyemezsiniz adamın kellesini uçururlar.. ama Türkiye de diye bilirsin çünkü bizde kanun yok !.. sonuna kadar özgürlük değil barbarlık var..!

      Ülkemizi bölüp parçalamak için : her türlü yazıyı yaz, sonra çık bu ülkede basın özgürlüğü yok diye yaygara kopar !.. yok böyle 3 köfte 5 kuruşa ! sen gidip bunu bir Almanya veya AB ülkesinde yapta seni görelim !..

      Düşman içerde : dışarıda düşman aramaya gerek yok ! Hemen her fırsatta Türkiye'yi şikayet etmekten geri durmayan Elif Şafak, son olarak basın özgürlüğünün kısıtlı olduğunu savunan bir yazı kaleme alarak Türkiye'yi İngiliz The Guardian gazetesine şikayet etti.

      Sevgili okurlarım: Elif Şafa ve o Akademisyenler kimin vatandaşı ?, kimin namına çalışıyorlar ? hangi ülkenin vatandaşı bunun artık sormamız gerekli diyorum..

      “Katil” devlet diyenlere halkımız da gereken cevabı vermesi gerekir..

       İşleri güçleri yalan ve iftira atmak ! olan bu kişilere artık devlette gereken cezayı vermeli..

       Elif Şafak yalanı

      "TWEET BİLE ATAMIYORUZ"

      Şafak, insanların fikirlerinden dolayı ülkede "hain" olarak yargılandığını söyleyerek "Tweet bile atamıyoruz, yasak" diyerek yalan ve iftiralarına bir yenisini daha ekledi.

       "SEÇİM SONUÇLARI ŞOK ETKİSİ "

       Yazısında 7 Haziran seçimlerine de değinen Şafak, AK Parti'nin tek başına iktidar olma çoğunluğunu kaybettiğini, bu sonucun da Avrupa ve Orta Doğu'da şok dalgaları oluştuğunu söyledi. Yazılar yazdı, halkın moralini bozdu..

      Elif Şafak'tan HDP yazısı

      Elif Şafak Türkiye'yi The Guardian'a şikayet etti

      Elif Şafak bu kez İsveç'ten Türkiye'yi eleştirdi

      Elif Şafak Türkiye'yi The Guardian'a şikayet etti

      Elif Şafak Türkiye'yi dünyaya şikayet ediyor ama...

      Adı Elif olup ta kendisi bizden olmayan Elif Şafak, kimlere hizmet ediyor artık bunu görüp kitaplarını almayarak yazılarını okumayarak haklı tepkimizi ortaya koymamız gerekir..

      Her aile içinde: haklı veya haksız kavga olabilir.. mesele olan bu kavganın sokaklara taşmamasıdır..

      Elif Şafak ve Akademisyenler : Türkiye ‘nin yatak odasını dış dünyaya açtılar meselenin özü burada.. ülkemizi yıkmaya çalışıyorlar..

      Herkes safını netleştirmeye başladığı bugünde bizde saflarımızı belli etmeliyiz..

      Türkiye Cumhuriyeti Devletini kıymaya ülkemizi bölmeye çalışanlardan yana mı ? olacağız yoksa : Devletimizin yanında mı yer alacağız ? bunun kararını vermemiz gerekir..

      35 yıldır gazetecilik yapıyorum: Ne hükümetler ! Ne bakanlar ! Ne valiler, Belediye başkanları gördüm..

      Hepsi gelip gitti.. ama Devlet Yerinde duruyor, Valilik yerinde duruyor, belediye yerinde duruyor, demek ki kurumlar kalıcı- bizler gidiciyiz.. bu sebeple herkes durduğu yeri iyi bilmek zorunda.. bu ülke bizim, gidecek bir başka yerde yok !..

      Bu vesile ile

      İyi günler diliyorum..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 1 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI