Reklam
Bugun...
BATI TÜRKİYE MÜDAHALE ETMELİ!

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Bu şerefsiz sözün sahibi : Mısır El Gahd televizyonuna canlı yayın konuğu olan Şerefsiz köpek Fetüllah Gülen, denen o it.. “ Türkiye de darbe var, Batı Türkiye’ye müdahale etmeli” çağırısını yeniledi..

Avrupa ülkeleri televizyon kanalları , ABD de televizyon kanallarını gezen şerefsiz bu defa da Mısır El Gahd televizyonunda boy gösterdi.. kinini kustu..

Bugüne kadar yanlış kitapları ile milletin dinini bozan, Dinler Arası Diyalog diyerek İslam dinini yere seren o adi yaratık: Türkiye kaynaklarını himmet paraları ticaretle ABD ‘ye götüren o hain bu defa da dünya devletlerinin Türkiye savaş açması için çığırtkanlık yapmaya başladı..

Aslında bu konuları hiç yazmak istemiyorum: Ancak her gün yeni bir oyununu görünce, millet olarak bu oyunu bozmada bizimde torbada tuzumuz olsun diye yazıyorum..

Allah onları nasıl bilirse öyle yapsın.. ancak biz normale dönmemiz gerekiyor..

Normale dönmemiz gerekiyor!

Çünkü :15 Temmuz Fetö Terör Örgütü darbe girişimi : kabusundan kurtularak artık normal işimize bakmamız gerekiyor..

Devletimiz ise : Ordumuzu, Polisimizi, topumuzu, tüfeğimizi FETÖ ve yandaşlarına karşı savaş’a hazır halde tutması gerekiyor..

Kim dost kim düşman belli değil, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz , uçağımız, topumuz, tankımızla savaşa hazır hale gelmeli..

Yani devlet birimleri olarak : her an savaş olacak mış gibi savaşa hazır, içte ise halkımız , daha çok çalışarak daha çok üretim yaparak, dünyaya mal satarak Türkiye ekonomisini uçurmamız gerekiyor..

FETÖ terör örgütünü : Ticaret ve himmet paraları bugüne kadar banka kanalı ile ABD’ye kaçırdığı , cebimizden çıkan resmi rakamlar 150 Milyar dolar..

Tahmin edilen : iş adamlarımızın ABD de ziyaretinde verdikleri ile bu rakamın 200 Milyar doların üzerinde olduğu sanılıyor..

Bugün bu para Türkiye de ki bankaların birinde Merkez Bankası kasasında olsa doların değeri 50 kuruşdur.. yani 1 TL’ye 2 dolar satın alırdınız.. oysa bugün bir dolar 3 TL civarında..

Olan oldu.. Ah vah diyerek ağlamamıza , dövünmemize gerek yok..

Bugünden sonra yapmamız gereken: çok çalışmak çok mal üretimi yaparak dünyaya satmak..

Yerli Otomobil

Yerli Savaş ve Yolcu uçakları üretimi

Yerli Füze yapımı

Yerli Uçak Savaş Gemisi ki en az 5 tane yapılması gerekiyor..

Yerli nükleer santral yapımı

Yerli ve milli sanayi, yerli ve milli üretim..

Güneydoğu da bulunan zengin petrol yataklarımızdaki petrolleri özel sektöre çıkartarak yılda bütçemizin yüzde 60’ın Akaryakıta vermekten kurtulmamız gerekiyor..

Biz bunu yaptığımız gün : Dünya beş den büyük bizde varız deriz.. aksi halde böyle bir FETÖ bile oyuncağı konumuna düşeriz..

Şunu unutmayın: Dünya da devletler arası ilişkilerde Para ve Güç kimde ise o ağabeydir.. o liderdir.. Türkiye 1.5 Milyar İslam aleminin lideri olmak zorunda..

Bu sebeple : önceki günde yazdım, Cemaat ve Ticaret – himmet paraları toplama işini kökten kapatmalı ve önüne bakmalıdır..

Pazar günü İstanbul

MHP Lideri Devlet Bahçeli , Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan daveti üzerine şehitleri anma mitingine katılarak bir konuşma yapacağını duyurdu..

CHP Genel Başkan yardımcıları ile temsil edeceğini söyledi..

Diğer partiler de destek vermesi ile çok güzel bir kapanış mitingi olacağını düşünüyorum..

Sonuç olarak: Millet olarak darbe modundan bir kurtulalım..

Biz işimize bakalım: Devletimiz de işine baksın!

Oyun 1918 deki oyunun aynısı, Türk Silahlı Kuvvetlerini güçlü hale getirmemiz gerekiyor.. Asker sayısı yeterli mi değil mi onu Genel Kurmay Başkanı Hulusi Akar bilir ama Devlet Olarak her türlü önlem ve tedbirlerimiz almamız gerekiyor..

ABD ve AB ülkelerinde kanal kanal gezen, canlı yayında batıya köpeklik yapan dün akşam Mısır televizyonunda boy gösteren FETÖ itini de küçük görmek veya galiye almam azlık yapmamamız gerekiyor..

Bir insan ancak bu kadar hain olur.. Belge isteyen ülkelere işte son bir hafta içindeki televizyon yayınlarından daha iyi belge olur mu?

Proje 1918 işgal projesi: onlar işgal etmeye kalkıştıkları gün biz 2. Kurtuluş savaşını kazandık gibi görülüyor ama yine de dikkat diyorum.

İyi günler.. 

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 3 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI