Reklam
Bugun...
Ak Parti Sahaya Yayıldı

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


16 Nisan’a 16 gün kala Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, İl ve İlçe yönetimleri Kahramanmaraş genelinde sahaya yayılarak var güçleri ile çalışıyorlar..

     Aslında : Ak Partinin çalışma yapması veya MHP’nin çalışma yapması, veya BBP çalışma yapması, yada diğer siyasi partilerin evet çalışması yapmasına gerek bile yok.. Avrupa Ülkelerinin yaptığına, Amerika Birleşik Devletlerinin yaptığına baktığımız zaman bu yeni Anayasa’ya bin defa evet dememiz gerekiyor..

     Ben gidip gözlerimle gördüm: AB de veya ABD insan hakları özgürlükler filan yok, eğer öyle olsa , Hollanda da Türk vatandaşını köpeklere ısırta bilirler miydi ?

     Dünyanın en kötü Anayasası bile olsa : yerde yatan vatandaşımızı ısıran köpek sebebi ile bin kere evet dememiz gerekiyor..

     Halk Bankası Genel Müdür Yardımcımızı ABD’nin FETÖ’cü hakimi sebebi ile tutuklandığı için bin kere evet dememiz gerekiyor..

     İran da ABD Ambargosunu yok eden Halk Bankası Genel Müdürüne karşı 17-25 Aralık da darbe girişiminde yok etme eylemi yaptılar..

     Aslında o gün Başbakan ve Bakanların tamamını içeri atacaklardı ve hukuk darbesi yapacaklardı ama beceremediler..

     15 Temmuz 2016 daki gibi duvara tosladılar..

     Bugün Avrupa da şube açan Halk Bankası büyümeye devam etti.

     Halk Bankası büyümeye devam etti.. bunu durdurmanın yolu da genel müdür yardımcısını yok etmekti..

     Bunu ABD de hukuksuz ve kanunsuz olarak yaptılar..

     Bu vahim olayın acısı herkesin yüreğin yaktı.. Halk Bankası  Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Hakan Atilla, dış ülkeler müdür yardımcısı olarak başarı ile görevini yapması o batının canını sıktı..

     Avrupa Ülkelerinde : İnsan hakları ve özgürlük yoktur..

     ABD de de İnsan hakları ve özgürlüklerin olmadığını bir defa daha gördük..

     Kimse bana gazel okumasın , ben gidip gözlerimle gördüm.. Müslümana yaşama hakkı bile vermiyorlar.. sürekli bir baskı altında yaşıyorlar..

     Hakan Atilla 17-25 Aralık dosyasındaydı vardı..

     ABD’de tutuklu bulunan Rıza Sarraf’ın suç ortağı olmakla suçlanan Halkbank Genel Müdür Yardımcısı M. Hakan Atilla’nın adı kapatılan 17-25 Aralık dosyasında da yer alıyordu. Tabi sadece Atilla’nın değil halk bankasının üst düzey yöneticilerinin tamamı ABD gözünde suçlu , çünkü ABD ambargosunu deldiler..

    Rıza Sarraf “Reza Zarrab” suçu neydi.. ABD Ambargosunu delmekti..

    ABD den gelen emirle 17-25 Aralık operasyonunda göz altına alındı, tutuklandı.. sonra serbest kaldı ama ABD’ye gitmesi çok yanlıştı..

    İnsan elini kolunu sallayarak düşmanın kucağına gider mi ?

    Halkbank Genel Müdür Yardımcısı Hakan Atilla, Rıza Sarraf (Reza Zarrab) soruşturması kapsamında New York’ta gözaltına alınarak tutuklandı. “İran’a yönelik yaptırımları ihlal etmek”le suçlanan Atilla’nın adı 17-25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzluk Soruşturması kapsamında bakanlar hakkında hazırlanan fezlekelerde de geçiyordu.

     Bunu Mehmet Hakan Atilla çok iyi bildiği halde ne diye ? ABD ‘ye gittiğini anlamak mümkün değil, orada ki FETÖ’cular seni yaşatır mı ?..

     “FETÖ’nün darbe girişimlerinden biri” olarak nitelendirilen ve daha sonra kapatılan bu dosyada Hakan Atilla’nın Rıza Sarraf ve Halkbank’ın o dönemki Genel Müdürü Süleyman Arslan ile yaptığı telefon görüşmelerinin talepleri yer alıyor.

      Halkbank Genel Müdürü Süleyman Aslan İran ‘a Tarhana Halk Bankası şubesi açması ile Türkiye’yi kendine düşman gören ABD önce , Sarraf’ı kanunsuz ve hukuksuz tutukladı.. bugün ise Mehmet Hakan Atilla görüşmesinde de Hakan Atilla, Sarraf ile  yaptığı telefon görüşmeyi anlatıyor. Hakan Atilla, 150 bin ton beyan edilen malın 5 bin ton taşıma kapasitelik gemilerle taşınmasıyla ilgili belgeler konusunda Sarraf’ı uyardığını anlatıyor. Bu görüşmede Aslan ile Atilla arasında da Komisyon’un 8’e indirilmesi kararlaştırılıyor.

     Süleyman Aslan – Rıza Sarraf görüşmesinde işlemlerde yaşanan sıkıntıdan bahsedilirken FETÖ’cü hakimler sebebi ile iki suçsuz insan ABD de cezaevinde..

     Ellerindeki suçlama ise : Hakan Atilla – Rıza Sarraf görüşmesinde  ve 16 Nisan öncesi dünya ülkeleri gibi ABD de Türkiye’yi köşeye sıkıştırmaya çalışıyor..

     Tüm bunları görünce : Bin defa yeni Anayasaya evet vermemiz gerekiyor..

     Halk Bankasına Destek olmamız gerekiyor..

     Yeni Anayasaya evet vermemiz gerekiyor

     İyi günler..

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ7 + 7 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI