Bugun...
Ak Parti Mahir Ünal

BEKİR DOĞAN
medyagazetesi46@windowslive.com
facebook-paylas
 


Ak Partinin yeni sözcüsü Mahir Ünal oldu hayırlı olsun..!

    Reisin Tanıtım ve Medyadan sorumlu genel başkan yardımcısı oldu hayırlı olsun !..

    Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak, Reisin A takımında Mahir Ünal ile Kahramanmaraş çok güzel bir konuma geldi, inşallah 2919 seçimlerine kadar Kahramanmaraş şaha kalkacaktır.. bunun kıymetini bilerek iyi değerlendirmemiz gerekir..

    21 Mayıs da yapılan Ak Parti Kongresinde MKYK ‘ya giren Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekili,  Kültür ve Turizm eski Bakanı Mahir Ünal, dün ilk defa yapılan MKYK toplantısı sonunda MYK üyesi olarak Tanıtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Ak Parti sözcüsü oldu..

    Yani Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yardımcısı oldu !..

    Bunu anlamayanlar çıka bilir de onun için bir kere daha yazıyorum..

     Ak Parti adına ve Sayın Cumhurbaşkanı adına artık açıklamaları Mahir Ünal yapacak..

     Aklı geç basanlar için bir kere daha yazmak istiyorum:

    Ak Parti sözcüsü de olan Mahir Ünal , Genel başkan ve Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan adına artık açakalmaları Mahir Ünal yapacak.. çünkü o Ak Partinin sözcüsü..

    Sayın Cumhurbaşkanı A Takımında yerini alan isim  Mahir Ünal, bu göreve gelmesi sevenlerini sevince boğarken, bazılarına da .” Vallahi mı ? diyorsun” sözleri ile hayretlere düşürdü.. derin derin nerede hata yaptık diye düşünmeye başladılar..

    Güzel insanın görünüşü: Sert ve kendini beğenmiş gibi görünse de:  o bedenin içinde altın gibi bir kalbi var !.. Sayın Mahir Ünal, Kahramanmaraş için büyük bir kazanımdır..

    Mahir Ünal , okuyan, yazan , ayaklı bir kütüphanedir..

    Olayları ve İnsanları unutmayan müthiş bir zekâya sahip bir insandır..

    Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak ile Mahir Ünal ismi ile Kahramanmaraş güzel bir yere geldi.. bunun iyi değerlendirmemiz gerekir.. Bugünü bayram ilan etmemiz gerekir..

    Mahir Ünal, hep şunu söyledi, bana Kahramanmaraş için proje getirin, Kahramanmaraş için bir yatırım yapalım.. Bugün Reisin A takımında ve çok önemli bir görevde bu fırsatı iyi değerlendirmemiz gerekir.. Mahir beye proje ile gitmemiz gerekir..

     Geliyorum Kahramanmaraş’a, biraz iğne batırmak istiyorum Mahir bey : müsaadenizle

     Bizde yanar döner insanlar var ! kim ? olduğunu bilirsiniz..!

     Gazetecilik mesleğinin içinde de böyle insanlar var !

     Bir saniye de insanı satan tipler ve yağmur nereye yağarsa tarlayı oraya çekenler..

     Kültür ve Turizm Bakanı olduğu dönemde, etrafında pervane gibi dönen bakanlık görevi bittiği gün tarlayı Başbakan Yardımcımız Veysi Kaynak beyin yanına taşıyanlar var ya , dün onların suratını görmek gerekirdi..

     Mahir Ünal Ak Parti sözcüsü, Tanıtım ve Medya dan sorumlu genel başkan yardımcısı olmuş deyince ,” Vallahi mi ? doğrumu ? “ sorusunu bir birine soranların yüzünün şekli değişmişti..

     Hani toplantılara : Bakandan sonra gelmeyi adet edinenler !

     Bakanım diyerek kırk takla birden atanlar

     Sonra bakanlık görevi bitince : Sayın Mahir Ünal’ı tanımayanlar !

     Bunların yüzüne baktım da her biri bir başka şekil alırken, yine yağcı ve taklacı olduklarını göstererek Facebook da Sayın Mahir Ünal ile çekilen resimleri paylaştıklarını görüyorum..

     Yani biz : Tarlanın yarısını Veysi Kaynak beyin yanına yarısında Mahir Ünal beyin yanına çekiyoruz havası yapıyorlar..

      Tabi tüm bunları niye anlattım: Sayın Mahir Ünal, muhtemel hafta sonu veya önümüzdeki günlerde Kahramanmaraş’a gelecektir..

      Muhtemel bir iftar yemeğinde partililerle bir araya gelecektir..

      Buraya kadar hepsi normal, yapılması gereken işler ama benim Mahir Bey’den beklediğim, gerçek dostları ile ayrı bir toplantı veya iftar yemeğinde bir araya gelmesidir.

      Sayın Cumhurbaşkanımız Ankara da Ak Parti de A takımını kurdu , Sayın Mahir Ünal de memleketi Kahramanmaraş’ta artık bir A takımı kurması gerekir..

      Yanar dönerler, yağcı ve taklacıları kendisi biliyor, gerçek dostlardan güzel bir A takımı kurarak, Kahramanmaraş’ta ki sosyal işlerini bu A takımı ile yapması gerektiğini düşünüyorum..

      Dost, güzel dost, güzel insan Mahir Ünal, başta söyledim ya Altın gibi bir kalbi var kimseyi kırmak üzmek istemiyor, herkesi kucaklamak istiyor.. Ufku ve vizyonu dünyalar kadar geniş olduğu için de herkese kucak açıyor..

     Mevlana gibi : ne olursanız olun yine de gelin diyor..

     Çok temiz altın gibi bir kalbi var, bugün o kalbinin de karşılığını alıyor, A takımına girmek öyle sıradan bir iş değil..!

     Sayın Mahir Ünal beyin yeni görevleri önce : Türkiye için sonra şehrimiz için inşallah hayırlara vesile olsun diye dua ediyorum..

     İyi günler..

YORUMLAR

Ali KARAPATLAK
31-05-2017 08:25:00

güzel olmuş

YORUM YAZ7 + 4 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI