Bugun...
SAMİMİ SAMİYETSİZLER(!)

ABDULKADİR YILMAZ
abdulkadiryilmaz46@gmail.com
facebook-paylas
 


Milletvekilimiz Sayın Mahir ÜNAL milletvekili olduktan sonra, 64. Hükümet Kültür ve Turizm Bakanı olunca bir anda etrafını samimi samimiyetsizler sardı. Şehrimize yapılan, kazandırılan her türlü hizmeti Mahir ÜNAL ile bağdaştırdılar. Üç gün öncesine kadar Sayın Veysi KAYNAK ile bağdaştırdıkları gibi…

Mahir ÜNAL 65. Hükümet kabinesi içerisinde yer almayınca bir anda hedef tahtası haline geldi. Hedef tahtasına koyanlar ise yine etrafındaki samimi samimiyetsizlerdi. Birçok yorumlar yapıldı. Hatta bu yorumlar içinde Cumhurbaşkanı R. Tayyip ERDOĞAN bizzat emri ile kabine dışı bırakıldığından tutunda, gizliden gizliye Fetöcü olduğundan mütevellit kabine dışında kaldı diyenler bile çıktı. Yani akıllara zarar düşünceler ve iddialar. Birkaç gazeteci arkadaş bu karalama kampanyalarının yersiz ve haksız olduğu hakkında yazılar yazmış ise de, milletvekilimize sahip çıkalım demişlerse de pek başarılı olamamışlardır.

Çünkü DaIe Carnegi dediği gibi; Eğer söz söyleyen adam, söylediği şeye samimiyetle inanıyor ve samimiyetle anlatıyorsa, taşlardan mavi çimen çıkardığını iddia etse de, kendisine inanacak kimseler bulunur. İşte bu yüzden samimi samimiyetsizlerdir bu kişiler ve her zaman kendilerine inanacak birilerini bulurlar.

Halkımız konuşanların, samimiliğinden ne kadar şüphe etse de daima onların kendilerine, başkalarına karşı olduğundan daha doğru, söylediklerini sandılar.

Ta ki; dünkü AK Parti 3. Olağanüstü Büyük Kongresi’nde Mahir ÜNAL yeniden MKYK üyesi seçilene kadar. (Dipnot olarak MKYK listesinde yer alan Markar Esayan’ı tanıyanınız var mı? Kendisi Ermeni asıllı Türk Gazeteci değilmiy di? Ben mi yanılıyor muyum ?)

Yine aynı samimi samimiyetsizler sosyal medya da ilk sırada tebrik edenlerdendi. Kısacası kişisel çıkarlar yine ülkenin ve memleketimizin çıkarlarından önde geliyor. Aramızdaki bu kımıl zararlısı samimi samimiyetsizler oldukları sürece devam edeceğe benziyor.

Şimdi merak ettiğim ise liste dışında kalan milletvekilimiz Veysi KAYNAK hakkında neler söylenecek.

Hoşça ve DOSTÇA KALIN

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ2 + 6 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI