Bugun...
DÜNYA EKSENİNE İSLAMİ FOBİ ve AŞILAMA

ABDULKADİR YILMAZ
abdulkadiryilmaz46@gmail.com
facebook-paylas
 


Bu gün orta doğu üzerinde kirli emellerine ulaşmak, orta doğuyu kendi siyasi çıkarları doğrultusunda yönlendirmeye çalışan ve bunu yaparken de her yolu kendilerine mubah gören batılı devletler, evrimini tamamlayamayan ve bir türlü sonuca ulaştırılamayan orta doğu sorununu ve Büyük Ortadoğu Projesini, nüfusunun yüzde doksanı Müslüman olan orada yaşayan insanların dini inanışları üstünden sürdürmeye başlamıştır.

Ortadoğu da bir yandan silah satan silah tüccarı devletler, diğer yandan bu devletlerin desteklediği terör örgütleriyle, ölüm kusan silahlar gölgesinde elde edemedikleri üstünlüğü sıcak savaşın yanında psikolojik savaşlarla sağlamaya çalışıyorlar.

Bir yandan kendilerinin vücuda getirdikleri terör örgütleriyle ve bunların dünya kamuoyu önünde gerçekleştirdikleri eylem ve infazlarla Müslümanları tüm dünyaya terörist-ölüm cellâdı olarak lanse ediyorlar, diğer yandan illegal yöntemlerle bölgeden topladıkları istihbaratla mezhepler üzerinden ayrımcılık yaparak mezhep çatışmaları çıkartmaya, kardeşi kardeşe vurdurmaya sonunda da bakın bunlar cani, birbirlerine bile acımıyorlar imajı yaratıyorlar.

Çünkü artık dünya batının Sözde demokrasi safsatasına – ki işin gerçeği ( Batının Sıcak Denizlere ve Petrole sahip olma isteği) inanmıyor. Eeee, bir yandan da dünya gözünde kendilerini bu topraklarda işgalci konumundan çıkarmak zorundalar dimi. 

Bu gün dünyanın her yerine İslami fobiyi yaymaya çalışıyorlar, hem de Devlet Başkanları ağzıyla… Trump,  göreve geldiğinde ilk icraatı birçok İslam ülkesi vatandaşlarının ABD’ye girmelerini yasaklaması oldu.

Hollandalı aşırı ırkçı Özgürlükler Partisi Başkanı Geert Wilders, 15 Mart'ta Hollanda'da yapılacak olan genel seçimlerde partisinin başarı ile çıkması halinde Kur'an-ı kerimi yasaklayacağını ve camileri kapatacağını belirtti.

Bunların hepsi kamuoyu yoklaması, uygulanan psikolojik savaşın dünyada ki etkilerini görmeye çalışıyorlar. Bir yandan hayati öneme sahip orta doğuyu ellerinde tutmaya çalışıyorlar. Dünyanın her yerinde Müslüman öldürüp, Müslümanları katlediyorlar ve buna yapmış oldukları beyin yıkamalarla tüm dünya seyirci kalıyor. Teröriste silah verip teröre karşıyız diyenlerden başka ne beklenir ki…

Hoşça ve Dostça KALIN…

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ8 + 5 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANANLAR HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEM'DEN BAŞLIKLAR

Haber sitemizi nasıl buldunuz?


YUKARI