Bugun...

HANEFİ MAHÇİÇEK ‘’ ŞİFA REÇETELERİ YAZMANIZ DİLEĞİYLE’’
Kahramanmaraş Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Mahçiçek sağlık sektöründe bulunmanın önemine dikkat çekerek, sağlık çalışanlarına ve hekimlere teşekkür etti.

facebook-paylas
Tarih: 14-03-2018 15:05
HANEFİ MAHÇİÇEK ‘’ ŞİFA REÇETELERİ YAZMANIZ DİLEĞİYLE’’

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Sağlık çalışanlarının ve hekimlerin özellikle insanlık adına çok ulvi bir görevi yerine getirdiğini ifade eden Mahçiçek, şunları ifade etti.

‘’Sağlık sektöründe bulunmak, özveri, sabır ve fedakârlık gerektirir. Vicdan ve merhamet sahibi bir insan bu görevi hakkıyla yerine getirebilir. Bu nedenle sağlık çalışanlarımıza ve hekimlerimize verdikleri emek ve gösterdikleri sabırdan dolayı öncelikle çok teşekkür ediyoruz. Türkiye özellikle sağlık sektöründe kendini geliştirmiş ve ispatlamış bir ülkedir. İşte bu başarıyı hem devletimizin imkânlarına hem de gelecek nesillerimizin gayretine borçluyuz. Bu yüzden mesleği ve insanlık adına özveri, sabır ve fedakârlık göstererek mesai harcayan bütün sağlık çalışanlarına ve hekimlerimize minnettar olduğumuzu bir kez daha vurgulayarak, teşekkür ederiz. 14 Mart Tıp Bayramınız kutlu olsun.’’

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle doktorlara üzerinde ‘’Şifa Reçeteleri Yazmanı Dileğiyle’’ notunun bulunduğu ahşap el işlemeli sandık hediye etti.


YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ5 + 3 =

YORUM YAZ

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANANLAR HABERLER
SON HABER YORUMLARI
YUKARI